Zdraví Online – produkty a systém STARLIFE®

Produkty zdarma

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@zdravi.online

Protože Vám nabízíme zdravý životní styl.

 • více než 200 produktů pro každého (0 – 100 let)
 • jsme dospělí - více než 18 let na trhu
 • slevy až 65 %
 • Váš první nákup neznamená konec zájmu z naší strany, naopak!
 • vyznačujeme se širokým portfoliem produktů, najdete u nás vše
 • produkty jsou úplně pro každého od narození do 100 let
 • garantujeme kvalitní produkty s vysokým obsahem účinných látek
 • jsme na trhu již více než 18 let, jsme dospělí
 • jsme českou společností a stojíme na vlastních nohou
 • majitelem je úspěšný podnikatel a sportovec se zlatou olympijskou medailí
 • jsme společností s uceleným a stabilním postojem
 • zastáváme fér jednání s každým a v jakékoli situaci
 • uživatel našich produktů je pro nás číslo 1, a vždy bude
 • Váš první nákup neznamená konec zájmu z naší strany, naopak, postupně získáváte další výhody
 • každý si vybere výši slevy; až 65 % jako odměna pro toho, kdo se rozhodl pro pravidelné a dlouhodobé užívání produktů
 • máme speciální akce a soutěže
 • reagujeme na novinky v oblasti vědeckých výzkumů, inovujeme a zavádíme nové produkty každý rok
 • sledujeme vývoj trhu a průběžně doplňujeme naše portfolio o produkty v oblasti zdravého životního stylu
 • dbáme na původ používaných rostlin, bylin a surovin, na jejich zpracování a koncovou výrobu produktů, včetně balení; máme pouze výrobce s certifikátem GMP
 • naše produkty nejsou testovány na zvířatech
 • nabízíme bezplatnou poradnu se členy našeho odborného týmu zdarma
 • neinvestujeme do reklam, investujeme do každého, kdo myslí na svůj zdravý život
 • jednoduchý a přehledný webový košík
 • nebojíme se spolupráce s jinými společnostmi; dokážeme tak splnit jakékoli Vaše přání
 • myslíme i na zvířecí miláčky – nabízíme možnost telefonické konzultace s problematikou zvířat
 • nabízíme lukrativní odměňovací systém STARLIFE®; je něco špatného na tom být placen za pomoc jinému?
 • spolupracujeme se společností STAR PHONE – nabízíme mobilní tarif s neomezeným voláním, SMS a 1,5 GB internetu jen za 499 Kč!

„V Číně je doktor placen za to, že je člověk zdravý, nikoli nemocný.“ A s tím souhlasíme!

Kdo jsme

Jsem hrdi na to, že právě naše společnost Zdraví Online je výhradním prodejcem produktů STARLIFE®, které jsou na trhu již od roku 2003.

HISTORIE PRODUKTŮ STARLIFE®

Před olympijskými hrami v Atlantě v roce 1996 se Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji, seznámil s nabídkou produktů, které vycházely z 1.200 originálních formulí čínské císařské dynastie Ming. Hned po dvou dnech Robert registroval pozitivní vliv těchto produktů na své tělo. Zhruba po měsíci potvrdil, že produkty opravdu dělají to, co slibují. To byl jeho první krok k doplňkům stravy. Po šesti letech zkušeností v business dospěl Robert Změlík k založení vlastní značky doplňků stravy pod názvem STARLIFE®.

Filozofií společnosti Zdraví Online je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Uvědomujeme si, že většina existujících společností nemá vůli dodávat bezpečnější přírodní produkty s tím, že by se vzdaly přemrštěných zisků dosahovaných používáním levných ingrediencí. Společnost Zdraví Online přijala filozofii „zkoumání výzkumu a potřeb daného trhu“, formulovala produkty špičkové kvality, o nichž se jiné společnosti domnívají, že je příliš nákladné je vyrábět a distribuovat. Z nejlepších výzkumů a objevů v biochemii jsou formulovány jedinečné produkty. Každý z produktů je složen z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi čínské a tibetské medicíny a umocněna východní moudrostí a poznatky nejnovějších výzkumů.

Východní (orientální) medicína se zaměřovala na preventivní zdravotní opatření a přírodní léčebné postupy. Pokud jsou přírodní rostlinné složky ve vazbě na jejich přirozené organické nosiče, tělo si je tak může samo extrahovat. Východní studie ukazují, že lidské tělo si z kompletní potravy extrahuje pouze to, co potřebuje. Syntetika a izolované chemikálie jsou navíc příčinou nechtěných vedlejších účinků.

Přírodní medicína nabízí léčebné postupy, které jsou natolik jemné a přirozené, že se mohou stát všední součástí našeho života. Tak existuje šance na každodenní posilování a upevňování vlastního zdraví. Přírodní léčení je v prvé řadě otázkou výživy a celkového životního stylu, kde preventivní postupy plynule přecházejí v léčebné.

Pro distribuci produktů STARLIFE® je zvolen systém STARLIFE®, neboť nejlepší produkt nepotřebuje masovou reklamu, výtečný produkt se chválí sám svým účinkem.

Vážíme si všech, kteří se podíleli, podílejí a věříme, že se i na dále budou podílet na vzniku receptur produktů značky STARLIFE®. Díky dlouholetým znalostem, vědomostem a zkušenostem v oblasti zdraví a fungování lidského organismu našeho odborného týmu mohly vzniknout tak jedinečné a účinné produkty STARLIFE®.

Velké díky patří dvěma mužům, kteří stáli u zrodu všech produktů od prvopočátku.

ROBERT ZMĚLÍK

Majitel značky produktů STARLIFE®, sportovec, olympijský vítěz z Barcelony v roce 1992, ale především člověk, který chce vytvořit a vytváří řadu produktů pro každého, kdo si chce vylepšit svůj životní styl a udržet si sílu, vytrvalost a dobrou kondici.

Robert Změlík

1988: MSJ, Sudbury, 2. místo
1990: ME, Split, 4. místo
1991: MS, Tokio, 4. místo
1992: HME, Genoa, 2. místo
1992: OH, Barcelona, 1. místo
1992: Nejlepší sportovec ČSFR
1993-1994 zranění kotníku a dlouhá rehabilitace
1995: MS, Göteborg, 14. místo
1996: OH, Atlanta, 7. místo
1997: HMS, Paris, 1. místo

Robert Změlík (* 18. dubna 1969, Prostějov) je český atletický vícebojař a první český olympijský vítěz v desetiboji z olympiády 1992 v Barceloně.


Robert Změlík, 1992
Video, Barcelona 1992

Robert Změlík, 2012

Sportovní základy získal Robert v Klenovicích na Hané, kde jej „nastartoval“ skvělý tělocvikář Jan Kopečný. Škola z Klenovic byla postrachem sportovek nejen v kraji, ale i v celém Československu. V 11 letech si doma na zahradě vytvořil sektor pro skok daleký, skok vysoký, dřevěné bloky i klukovské sektory pro kouli a oštěp.

Už ve 14 letech se poprvé zapsal do listiny čs. rekordmanů. Skočil do dálky 692 cm - tento rekord dodnes nikdo nepřekonal a byl i nejlepším historickým světovým výkonem v kategorii 14letých, kdy dokonce o 8 cm překonal svůj vzor, Američana Carla Lewise. V roce 1983 odešel do Ostravy na vítkovické střední odborné učiliště studovat obor mechanik automatizační techniky a zároveň se zařadil do skupiny trenéra Rudolfa Chovance.

Už v dorostenecké kategorii se Robert zapsal desetkrát do rekordních listin v hale i venku. Po dálkařském tréninku se vrátil k víceboji v 16 letech a to hned dvěma českými rekordy: 6.564 bodů a 6.728 bodů.

V roce 1986 se nominoval ziskem 7.026 bodů ze Strahova na I. juniorské MS do Atén. Právě pod Akropolí odstartoval do světa velkých vícebojařů ziskem 10. místa, byl však o 3 roky mladší než jeho soupeři. Cesta vzhůru přesto nebyla přímočará. Robert utržil nejeden šrám, a to obrazně i doslovně. Na MEJ 1987 v Birminghamu vedl ještě před skokem o tyči o výtečných 289 bodů, ale pak spadl do šuplíku a místo na stupních vítězů skončil v nemocnici. V roce 1989, v den naší sametové revoluce 17. 11., utrpěl těžký úraz v posilovně - při výstupech na lavičku se 60kg činkou za krkem nešťastně spadl. Jen díky velkému štěstí vyvázl pouze se sedmi vyraženými zuby, přeraženou čelistí a dalšími 42 stehy v obličeji.

První velkou medaili Robert získal na MSJ 1989 v kanadském Sudbury, kde výkonem 7.659 bodů vybojoval v českém rekordu stříbrnou medaili.

Předolympijský rok odstartoval 5. místem v dálce (783 cm) na MS v hale v Seville. I na MS v Tokiu pokračoval v rekordní sérii, kde si výkonem 8.379 bodů zajistil čtvrtou příčku jen o 15 bodů za tehdy „bronzovým“ Christianem Schenkem, vítězem OH 1988. Robert byl naším nejúspěšnějším atletem roku 1992 a na podzim přestoupil do pražské Dukly.

Olympijský rok zahájil stříbrnou medailí na HME v Janově rekordem 6.118 bodů. Pak ho již čekal jeho sen, olympiáda v Barceloně 1992, kde procházel skvěle celou soutěží, bez zaváhání. Zvítězil s náskokem více než 200 bodů! Zlatá olympijská medaile! Velký rok zakončil Robert v Ostravě hodinovým desetibojem před zraky 17.000 diváků v nejlepším světovém výkonu 7.897 bodů. Tento rekord doposud nikdo nepřekonal.

Další roky, až do jara 1996, byly pro Roberta soubojem se zraněními. Nejprve to byla neúspěšná operace kotníku, poté přetržení ramenních svalů. I když jej do pořádku dávali sportovní odborníci z USA a byl pod dozorem tamních lékařů a rehabilitačních pracovníků, v návrat na atletický ovál věřil už jen on sám. I přesto na sobě tvrdě pracoval jak po stránce fyzické, tak i psychické. A výsledek? Sedmé místo na OH v Atlantě v roce 1996 výkonem 8.422 bodů a zlatá medaile v sedmiboji na halovém mistrovství světa 1997 v Paříži. Zde dokonce výkonem 6.228 bodů vytvořil český rekord.

Od roku 1996 se již jeho sportovní kariéra začala pomalu proplétat se začátky businessu. Před olympijskými hrami v Atlantě v roce 1996 se Robert Změlík seznámil s nabídkou produktů, které vycházely z 1.200 originálních formulí čínské císařské dynastie Ming. Hned po dvou dnech Robert registroval pozitivní vliv těchto produktů na své tělo. Zhruba po měsíci potvrdil, že produkty opravdu dělají to, co slibují. To byl jeho první krok k doplňkům stravy. Po šesti letech zkušeností v business zakládá vlastní společnost s doplňky stravy pod názvem STARLIFE®.

Svou sportovní kariéru Robert Změlík ukončil v roce 1997.

prof. RNDr. Lubomír Opletal, CSc.

Uživatel a garant produktů STARLIFE®, profesor na katedře farmaceutické botaniky Farmaceutické fakulty UK, autor mnoha odborných publikací z oblasti přírodních látek a člen dvou sekcí Lékopisné komise Ministerstva zdravotnictví ČR při Státním ústavu pro kontrolu léčiv.

Počkejte prosím na nahrání dat…