STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨

Dlatego, że oferujemy Ci zdrowy styl życia.

 • ponad 200 produktów dla każdego (0 – 100 lat)
 • jesteśmy „pełnoletni” – ponad 18 lat na rynku
 • zniżki do 65 %
 • Twój pierwszy zakup nie oznacza końca naszego zainteresowania, przeciwnie!
 • wyróżniamy się bogatym portfolio produktów, u nas znajdziesz wszystko
 • produkty przeznaczone są dla każdego od narodzenia do 100 lat
 • gwarancja produktów najwyższej jakości z wysoką zawartością składników aktywnych
 • funkcjonujemy na rynku już ponad 18 lat
 • jesteśmy czeską korporacją zbudowaną na własnym kapitale
 • właścicielem jest biznesmen i sportowiec ze złotym medalem olimpijskim
 • jesteśmy korporacją z etyczną i stabilną postawą
 • prowadzimy politykę fair z każdym i w każdej sytuacji
 • użytkownik naszych produktów to dla nas priorytet nr 1, którym pozostanie
 • Twój pierwszy zakup nie oznacza końca naszego zainteresowania, przeciwnie, sukcesywnie uzyskasz kolejne niesamowite korzyści
 • każdy może wybrać sobie wysokość zniżki; aż 65 % jako nagroda dla tego, kto zdecyduje się na systematyczne i długofalowe stosowanie produktów najwyższej jakości
 • mamy specjalne akcje i konkursy
 • reagujemy na nowości ze świata nauki, trendy w suplementacji i nowe technologie, corocznie wprowadzamy nowe produkty
 • obserwujemy rozwój rynku i elastycznie uzupełniamy nasze portfolio o produkty z dziedziny zdrowego stylu życia
 • zwracamy szczególną uwagę na uprawę i pochodzenie roślin, ziół i składników, ich proces obróbki i końcową fazę produkcji produktów włącznie z zapakowaniem; współpracujemy wyłącznie z producentami posiadającymi certyfikat GMP
 • nasze produkty nie są testowane na zwierzętach
 • oferujemy bezpłatne porady z członkami naszego Zespołu Konsultantów
 • nie inwestujemy w reklamy, inwestujemy w każdego, kto myśli o swoim zdrowiu
 • łatwy i przejrzysty koszyk web
 • nie boimy się współpracy z innymi firmami, lubimy wyzwania, które spełnią Wasze oczekiwania
 • myślimy także o zwierzętach – oferujemy możliwość konsultacji telefonicznych z problematyką zwierząt
 • mamy swoją Prywatną Sieć STARLIFE – oferujemy abonament z nielimitowanymi połączeniami, SMS i 1,5GB Internetu za 79 zł!
 • oferujemy lukratywny system prowizyjny; czy jest coś złego w tym, że zarabiamy pomagając człowiekowi?

„W Chinach lekarz otrzymuje wynagrodzenie za to, że człowiek jest zdrowy, nie zaś za to, że choruje. I to jest nasze motto!

STARLIFE – O nas

Zdravý životní styl

Korporacja STARLIFE jest prywatną firmą, będącą producentem i wyłącznym dystrybutorem produktów o najwyższej jakości. Siedziba korporacji znajduje się w Hostivicach, w Republice Czeskiej. Na światowym rynku MLM, firma pojawiła się w roku 2003. Większość receptur produktów oparta jest na wiekowych doświadczeniach tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych osiągnięciach współczesnej wiedzy medycznej. To połączenie gwarantuje najwyższą, unikatową jakość produktów. Korporacja STARLIFE ma udział w powstaniu każdego z oferowanych produktów, co daje możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku w zakresie nowości w profesjonalnej suplementacji.

ROBERT ZMĚLÍK

Właściciel korporacji STARLIFE, sportowiec, mistrz olimpijski w dziesięcioboju (Barcelona 1992r.), to przede wszystkim człowiek tworzący i pragnący tworzyć szereg produktów dla każdego, kto chce poprawić styl swojego życia, utrzymać siłę, witalność organizmu oraz dobrą kondycję i zdrowie na długie lata.

HISTORIA STARLIFE

Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie w roku 1996, mistrz olimpijski w dziesięcioboju Robert Změlík zetknął się z ofertą produktów, które wytwarzane były na bazie chińskich receptur, wywodzących się jeszcze z czasów cesarskiej dynastii Ming. Już po dwóch dniach stosowania tych produktów na własnej skórze odczuł ich pozytywny wpływ na swój organizm. Po około miesiącu stosowania był już przekonany, że działają one rzeczywiście tak, jak zapisane jest w ofercie. Był to pierwszy krok do branży suplementów diety. Po sześciu latach doświadczeń w MLM Robert Změlík podjął decyzję o powstaniu własnej korporacji o nazwie STARLIFE, oferującej suplementy diety, która prężnie rozwija się i funkcjonuje na terenie Czech, Polski, Słowacji, Węgier i Rumunii.

Filozofia korporacji STARLIFE to oferowanie ludziom lepszej pod względem jakości i zdrowia drogi przez życie. Mając świadomość, że duża część wielkich koncernów nie jest zainteresowana oferowaniem bezpiecznych produktów naturalnych, jeśli wiąże się to z rezygnacją z osiągania wysokich zysków poprzez stosowanie najtańszych składników, spółka STARLIFE obrała za swój priorytet „kontrolę badań i potrzeb danego rynku“, czyli wytwarzanie produktów najwyższej jakości, których produkcja i dystrybucja są zdaniem wielu nieopłacalne. Nasze, unikalne produkty wytwarzane są w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii. Każdy z produktów składa się z idealnie dobranych proporcji naturalnych składników, których doskonałe właściwości zostały potwierdzone poprzez wiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej, wsparte mądrością Wschodu i wynikami najnowszych badań naukowych.

Medycyna wschodnia (orientalna) ukierunkowana była na działanie profilaktyczne w zakresie ochrony zdrowia oraz na naturalne sposoby leczenia. Organizm ludzki jest zdolny do ekstrakcji i przyswajania naturalnych składników roślinnych w połączeniu z ich naturalnymi nośnikami organicznymi. Doświadczenia medycyny Wschodu potwierdzają, że organizm człowieka zdolny jest do pozyskiwania z pożywienia tylko tego, co jest mu potrzebne. Jednak zawarte w naszym pożywieniu substancje syntetyczne i wyizolowane składniki chemiczne są przyczyną częstego zatrucia organizmu, chorób przewlekłych oraz niepożądanych skutków ubocznych.

Medycyna naturalna oferuje zabiegi terapeutyczne tak łagodne i naturalne, że mogą one stać się uzupełnieniem naszego codziennego życia. Dzięki temu możliwe jest codzienne wspomaganie własnego zdrowia. Profilaktyka naturalna to przede wszystkim zdrowa dieta oraz zdrowy styl życia, w którym metody profilaktyki płynnie przechodzą w metody lecznicze. Do dystrybucji produktów korporacji STARLIFE Robert Změlík wybrał formę MLM, ponieważ najlepszy produkt nie wymaga zmasowanej reklamy, unikatowy produkt reklamuje się sam poprzez swoją skuteczność.

Robert Změlík jest czeskim wieloboistą lekkoatletycznym, który na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie zdobył tytuł najwszechstronniejszego lekkoatlety świata. Nie na próżno mówiło się, że Robert albo trenuje, albo dyskutuje o lekkoatletyce, albo nad nią rozmyśla i to 24 godziny na dobę. Tak samo postępuje i teraz, tylko że lekkoatletykę zamienił na biznes.

Robert Změlík

1988: MŚJ, Sudbury, 2. miejsce
1990: ME, Split, 4. miejsce
1991: MŚ, Tokio, 4. miejsce
1992: HME, Genua, 2. miejsce
1992: Igrzyska olimpijskie, Barcelona, 1. miejsce
1992: Najlepszy sportowiec dawnej Czechosłowacji
1993-1994 uraz stawu skokowego i długa rehabilitacja
1995: MŚ, Göteborg, 14. miejsce
1996: Igrzyska olimpijskie, Atlanta, 7. miejsce
1997: HMŚ, Paryż, 1. miejsce

Robert Změlík (* 18 kwietnia 1969, Prostějov) to czeski wieloboista lekkoatletyczny i pierwszy czeski mistrz olimpijski w dziesięcioboju na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.


Robert Změlík, 1992

Robert Změlík, 2012
Video, Barcelona 1992

Sportowe podstawy Robert zdobył w Klenovicach na Hanie, gdzie „rozruszał” go wspaniały gimnastyk Jan Kopečný. Szkoła z Klenovic była postrachem szkół sportowych nie tylko w regionie, ale też w całej dawnej Czechosłowacji. W wieku 11 lat Robert stworzył sobie w ogrodzie sektor do skoku w dal, skoku wzwyż, drewniane bloki, koło do pchnięcia kulą i rozbieg do rzutu oszczepem.

Już w wieku 14 lat wpisał się na listę czechosłowackich rekordzistów. Skoczył w dal 692 cm, pokonując nawet o 8 cm wynik swojego idola – Amerykanina Carla Lewisa. Tego rekordu do dzisiaj nikt nie pobił, jest najlepszym w historii wynikiem na świecie w kategorii 14-latków. . W 1983 roku wyjechał do Ostrawy, gdzie w średniej szkole zawodowej uczył się zawodu technika mechanika automatyki i jednocześnie zakwalifikował się do grupy trenera Rudolfa Chovanca.

Już w kategorii juniorów Robert dziesięć razy wpisał się na listy rekordów w hali i na wolnym powietrzu. Po treningu w biegach długodystansowych w wieku 16 lat wrócił do wieloboju, bijąc od razu dwa czeskie rekordy: 6564 punktów i 6728 punktów.

W 1986 roku z wynikiem 7026 punktów ze Strahova awansował na I MŚ Juniorów do Aten. Właśnie pod Akropolem wszedł przebojem do świata największych wieloboistów, zajmując 10. miejsce, był jednak o 3 lata młodszy od swoich konkurentów. Mimo to jego droga na szczyt nie była łatwa. Robert otrzymał od losu wiele ciosów, w przenośni i dosłownie. Na MEJ 1987 w Birmingham prowadził jeszcze przed skokiem o tyczce o imponujące 289 punkty, ale potem spadł do skrzynki przed zeskokiem i zamiast na stopniach podium wylądował w szpitalu. W 1989 roku, w dniu aksamitnej rewolucji 17.11, doznał poważnego urazu na siłowni - przy wchodzeniu na ławeczkę z obciążeniem 60 kg na sztandze pechowo się przewrócił. Tylko dzięki wielkiemu szczęściu skończyło się zaledwie na siedmiu wybitych zębach, połamanej szczęce i dodatkowymi 42 szwami na twarzy.

Pierwszy prawdziwy medal Robert zdobył na MŚJ w 1989 w kanadyjskim Sudbury, gdzie z wynikiem 7659 punktów wywalczył z rekordem Czech srebrny medal.

Rok olimpijski zaczął od 5. miejsca w skoku w dal (783 cm) na MŚ w hali w Sewilli. Także na MŚ w Tokio kontynuował serię rekordów. Z wynikiem 8379 punktów zajął czwarte miejsce, tylko o 15 punktów za „brązowym” Christianem Schenkiem, zwycięzcą Igrzysk Olimpijskich 1988. Robert był naszym najlepszym lekkoatletą w 1992 roku i jesienią przeszedł do praskiego klubu Dukla.

Rok olimpijski rozpoczął od srebrnego medalu na HME w Janovie z rekordem 6118 punktów. Potem czekało go już tylko spełnienie marzenia, czyli Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie 1992 , gdzie wspaniale i pewnie pokonał całą konkurencję. Zwyciężył zdecydowanie z przewagą ponad 200 punktów! Swój wielki rok Robert zakończył w Ostrawie w godzinowym dziesięcioboju, gdzie na oczach 17000 widzów osiągnął najlepszy wynik na świecie - 7 897 punktów. Tego rekordu dotychczas nikt nie pobił.

Kolejne lata aż do wiosny 1996 roku były dla Roberta nieustanną walką z kontuzjami. Najpierw była to nieudana operacja stawu skokowego, potem zerwanie mięśni barku. Chociaż do formy przywracali go specjaliści medycyny sportowej z USA i był pod nadzorem tamtejszych lekarzy i rehabilitantów, w powrót na stadion lekkoatletyczny wierzył już tylko on sam. Mimo to ciężko nad sobą pracował, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. A rezultat? Siódme miejsce na igrzyskach olimpijskich w Atlancie w 1996 roku z wynikiem 8422 punktów i złoty medal w siedmioboju podczas halowych mistrzostw świata w 1997 roku w Paryżu. Tu nawet z wynikiem 6228 punktów ustanowił rekord Czech.

Od 1996 roku jego kariera sportowa zaczęła powoli łączyć się z działalnością biznesową. Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie w 1996 roku Robert Změlík zetknął się z ofertą produktów, które tworzone były w oparciu o 1.200 oryginalnych receptur chińskiej dynastii Ming. Zaledwie dwa dni po ich zastosowaniu odczuł wyraźny, pozytywny wpływ tych produktów na swój organizm. Po niespełna miesiącu potwierdził, że produkty naprawdę działają zgodnie ze swoim opisem. To był jego pierwszy krok w kierunku suplementów diety. Po sześciu latach doświadczeń w biznesie zdecydował się założyć własną firmę z suplementami diety pod nazwą STARLIFE, która obecnie funkcjonuje na terytorium Republiki Czeskiej, Polski, Słowacji, Węgier, Rumunii i w Indiach

Swoją karierę sportową Robert Změlík zakończył w roku 1997.

Siedziba
 • teren o powierzchni 10.000 m2
 • powierzchnie biura 2.800 m2
 • Sala Kongresowa dla 225 osób
 • 100 stanowisk pracy
 • 175 miejsc parkingowych
 • dział sprzedaży STARLIFE
 • powierzchnie magazynowe na 3.000 palet

1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…