STARLIFE

Produkty zadarmo

Pexeso

KATEGÓRIE:

BALÍK:

Problémy:

Call Centrum:
+421 904 729 111, -010
objednavky@starlife.sk

Pretože vám ponúkame zdravý životný štýl.

 • viac ako 200 produktov pre každého (0-100 rokov)
 • sme dospelí - viac ako 18 rokov na trhu
 • zľavy až do 65%
 • Váš prvý nákup neznamená koniec záujmu z našej strany, naopak!
 • vyznačujeme sa širokým portfóliom produktov, nájdete u nás všetko
 • produkty sú úplne pre každého, od narodenia až do 100 rokov
 • garantujeme kvalitné produkty s vysokým obsahom účinných látok
 • sme na trhu už viac ako 18 rokov, sme dospelí
 • sme česká spoločnosť a stojíme na vlastných nohách
 • majiteľ je úspešný podnikateľ a športovec so zlatou olympijskou medailou
 • sme spoločnosť s uceleným a stabilným postavením
 • zastávame férové jednanie s každým a v akejkoľvek situácii
 • užívateľ našich produktov je pre nás číslo 1, a vždy bude
 • Váš prvý nákup neznamená koniec záujmu z našej strany, naopak, postupne získavate ďalšie výhody
 • každý si vyberie výšku zľavy; až 65% ako odmena pre toho, kto sa rozhodol pre pravidelné a dlhodobé užívanie produktov
 • máme špeciálne akcie a súťaže
 • reagujeme na novinky v oblasti vedeckého výskumu, inovujeme a zavádzame nové produkty každý rok
 • sledujeme vývoj na trhu a priebežne dopĺňame naše portfólio o produkty v oblasti zdravého životného štýlu
 • venujeme pozornosť pôvodu používaných rastlín, bylín a surovín, na ich spracovanie a konečnú výrobu produktov, vrátane balenia; máme iba výrobcov s certifikátom GMP
 • naše výrobky nie sú testované na zvieratách
 • ponúkame bezplatné poradenstvo s členmi nášho odborného tímu
 • neinvestujeme do reklamy, investujeme do každého, kto myslí na svoj zdravý život
 • jednoduchý a prehľadný webový košík
 • nebojíme sa spolupráce s inými spoločnosťami; dokážeme tak splniť akékoľvek Vaše priania
 • myslíme aj na zvieracích miláčikov – ponúkame možnosť telefonickej konzultácie s problematikou zvierat
 • ponúkame lukratívny odmeňovací systém; je niečo zlého na tom byť platený za pomoc inému?

"V Číne je lekár platený za to, že je človek zdravý, a nie chorý." A s tým súhlasíme!

STARLIFE – Kto sme

Zdravý životní styl

Spoločnosť STARLIFE je súkromná spoločnosť, ktorá je producentom a výhradným predajcom produktov špičkovej kvality od roku 2003. Súčasné sídlo spoločnosti je v Hostiviciach pri Prahe v Českej republike. Väčšina produktov vychádza z poznatkov starej čínskej a tibetskej medicíny a najnovších poznatkov lekárskej vedy. Toto spojenie zaručuje vysokú kvalitu produktov. Spoločnosť STARLIFE stojí pri zrode každého z produktov a reaguje na potreby trhu.

ROBERT ZMĚLÍK

Majiteľ spoločnosti STARLIFE, športovec, olympijský víťaz z Barcelony v roku 1992, ale predovšetkým človek, ktorý chce vytvoriť a vytvára radu produktov pre každého, kto si chce vylepšiť svoj životný štýl a udržať si silu, vytrvalosť a dobrú kondíciu.

HISTÓRIA STARLIFE

Pred olympijskými hrami v Atlante v roku 1996 sa Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji, zoznámil s ponukou produktov, ktoré vychádzali z 1.200 originálnych receptúr čínskej cisárskej dynastie Ming. Hneď po dvoch dňoch Robert registroval pozitívny vplyv týchto produktov na svoje telo. Zhruba po mesiaci potvrdil, že produkty skutočne dokážu to, čo sľubujú. To bol jeho prvý krok k výživovým doplnkom. Po šiestich rokoch skúseností v business dospel Robert Změlík k založeniu vlastnej spoločnosti s výživovými doplnkami pod názvom STARLIFE, ktorá teraz funguje na území Čiech, Poľska, Slovenska, Anglicka, Maďarska a Rumunska.

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Robert Změlík si uvedomuje, že väčšina existujúcich spoločností nemá vôľu dodávať bezpečnejšie prírodné produkty s tým, že by sa vzdali prehnaných ziskov dosahovaných používaním lacných ingrediencií. Spoločnosť STARLIFE prijala filozofiu „skúmanie výskumu a potrieb daného trhu“, formulovala produkty špičkovej kvality, o ktorých si iné spoločnosti myslia, že je veľmi nákladné ich vyrábať a distribuovať. Z najlepších výskumov a objavov v biochémii sú formulované jedinečné produkty. Každý z produktov je zložený z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami čínskej a tibetskej medicíny a umocnená východnými múdrosťami a poznatkami najnovších výskumov.

Východná (orientálna) medicína sa zameriavala na preventívne zdravotné opatrenia a prírodné liečebné postupy. Pokiaľ sú prírodné rastlinné zložky vo väzbe na ich prirodzené organické nosiče, telo si ich tak môže samo extrahovať. Východné štúdie ukazujú, že ľudské telo si z kompletnej potravy vyberá len to, čo potrebuje. Syntetika a izolované chemikálie sú naviac príčinou nechcených vedľajších účinkov.

Prírodná medicína ponúka liečebné postupy, ktoré sú natoľko jemné a prirodzené, že sa môžu stať všednou súčasťou nášho života. Tak existuje šanca na každodenné posilňovanie a upevňovanie vlastného zdravia. Prírodné liečenie je v prvom rade otázkou výživy a celkového životného štýlu, kde preventívne postupy plynule prechádzajú v liečebné.

Pre distribúciu produktov spoločnosti STARLIFE zvolil Robert Změlík svoj nový systém STARLIFE, pretože najlepší produkt nepotrebuje masovú reklamu, skvelý produkt sa chváli sám svojím účinkom.

Robert Změlík je český atletický viacbojár, ktorý získal na OH v Barcelone korunu najvšestrannejšieho atléta sveta. Nie nadarmo sa tvrdilo, že Robert buď trénuje, alebo o atletike diskutuje alebo premýšľa, a to 24 hodín denne. Rovnako je to aj v súčasnosti, len atletiku vymenil za business. .

Robert Změlík

1988: MSJ, Sudbury, 2. miesto
1990: ME, Split, 4. miesto
1991: MS, Tokio, 4. miesto
1992: HME, Genoa, 2. miesto
1992: OH, Barcelona, 1. miesto
1992: Najlepší športovec ČSFR
1993-1994 zranenie členka a dlhá rehabilitácia
1995: MS, Göteborg, 14. miesto
1996: OH, Atlanta, 7. miesto
1997: HMS, Paris, 1. miesto

Robert Změlík (* 18. 4. 1969, Prostejov) je český atletický viacbojár a prvý český olympijský víťaz v desaťboji z olympiády 1992 v Barcelone.


Robert Změlík, 1992

Robert Změlík, 2012
Video, Barcelona 1992

Športové základy získal Robert v Klenoviciach, kde ho „naštartoval“ skvelý telocvikár Jan Kopečný. Škola z Klenovíc bola postrachom športoviek nielen v kraji, ale aj v celom Československu. V 11 rokoch si doma na záhrade vytvoril sektor pre skok ďaleký, skok vysoký, drevené bloky aj chlapčenské sektory pre guľu a oštep.

Už v 14 rokoch sa prvý krát zapísal do listiny čs. rekordmanov. Skočil do Diaľky 692 cm - tento rekord dodnes nikto neprekonal a bol aj najlepším historickým svetovým výkonom v kategórii 14ročných, kedy dokonca o 8 cm prekonal svoj vzor, Američana Carla Lewise. V roku 1983 odišiel do Ostravy na vítkovické stredné odborné učilište, kde študoval odbor mechanik automatizačnej techniky a zároveň sa zaradil do skupiny trénera Rudolfa Chovanca

Už v dorasteneckej kategórii sa Robert zapísal desaťkrát do rekordných listín v hale aj vonku. Po diaľkárskom tréningu sa vrátil k viacboju v 16 rokoch a to hneď s dvoma českými rekordmi: 6.564 bodov a 6.728 bodov.

V roku 1986 sa nominoval ziskom 7.026 bodov zo Strahova na I. juniorské MS do Atén. Práve pod Akropolou odštartoval do sveta veľkých viacbojárov ziskom 10. miesta, bol však o 3 roky mladší než jeho súperi. Cesta hore napriek tomu nebola priamočiara. Robert utŕžil nejednu ranu, a to obrazne aj doslovne. Na MEJ 1987 v Birminghame viedol ešte pred skokom o tyči o vynikajúcich 289 bodov, ale potom spadol a namiesto na stupňoch víťazov skončil v nemocnici. V roku 1989, v deň našej zamatovej revolúcie 17. 11., utrpel ťažký úraz v posilňovni - pri výstupoch na lavičku so 60kg činkou za krkom nešťastne spadol. Iba vďaka veľkému šťastiu vyviazol len so siedmimi vyrazenými zubmi, prerazenou čeľusťou a ďalšími 42 stehmi na tvári.

Prvú veľkú medailu Robert získal na MSJ 1989 v kanadskom Sudbury, kde výkonom 7.659 bodov vybojoval v českom rekorde striebornú medailu.

Predolympijský rok odštartoval 5. miestom v diaľke (783 cm) na MS v hale v Seville. Aj na MS v Tokiu pokračoval v rekordnej sérii, kde si výkonom 8.379 bodov zaistil štvrtú priečku len o 15 bodov za vtedy „bronzovým“ Christianom Schenkom, víťazom OH 1988. Robert bol naším najúspešnejším atlétom v roku 1992 a na jeseň prestúpil do pražskej Dukly.

Olympijský rok zahájil striebornou medailou na HME v Janove rekordom 6.118 bodov. Potom ho už čakal jeho sen, olympiáda v Barcelone 1992, , kde prechádzal skvele celou súťažou, bez zaváhania zvíťazil s náskokom viac než 200 bodov! Zlatá olympijská medaile! Veľký rok zakončil Robert v Ostrave hodinovým desaťbojom pred zrakmi 17.000 divákov v najlepšom svetovom výkone 7.897 bodov. Tento rekord doposiaľ nikto neprekonal.

Ďalšie roky, až do jari 1996, boli pre Roberta súbojom so zraneniami. Najprv to bola neúspešná operácia členka, potom pretrhnutie ramenných svalov. Aj keď ho do poriadku dávali športoví odborníci z USA a bol pod dozorom tamojších lekárov a rehabilitačných pracovníkov, v návrat na atletický ovál veril už len on sám. A napriek tomu na sebe tvrdo pracoval, ako po stránke fyzickej, tak i psychickej. A výsledok? Siedme miesto na OH v Atlante v roku 1996 výkonom 8.422 bodov a zlatá medaila v sedemboji na halových majstrovstvách sveta 1997 v Paríži. Tu dokonca výkonom 6.228 bodov vytvoril český rekord.

Od roku 1996 sa už jeho športová kariéra začala pomaly prepletať so začiatkami businessu. Už v Atlantě poznal prirodne produkty vychádzajúcich z 1.200 originálnych formúl čínskej cisárskej dynastie Ming. Hneď po dvoch dňoch Robert pocítil pozitívne účinky týchto produktov na svojom tele. Približne po mesiaci potvrdil, že produkty skutočne robia to, čo sľubujú. Toto bol prvý krok k doplnkom stravy. Po šiestich rokoch skúseností v business zakladá spoločnosť STARLIFE, ktorá funguje na územiu Čiech, Slovenska, Maďarska a Rumunska

Svou športovú kariéru Robert Změlík ukončil v roku 1997.

Sídlo
 • pozemok o rozlohe 10.000 m2
 • kancelárske priestory 2.800 m2
 • Kongresová sála pre 225 osôb
 • 100 pracovných miest
 • 175 parkovacích miest
 • predajňa STARLIFE
 • skladovacie priestory pre 3.000 paliet

Od 1. 1. 2021 budú platiť nové Obchodné podmienky Programu AUTO STARLIFE, režim AUTO1.000.
Je potrebné vaše vyjadrenie do 31.1.2020.
Súhlas = jazdíte ďalej.
Nesúhlas = vozidlo vrátite na centrálu do 7. 1. 2021.

Počkajte prosím na nahranie dát…