STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz
Zpět na seznam článků

Jste připraveni na dovolenou? S námi ANO!

Spáleniny od slunce
Sluneční paprsky dokáží být zrádné, zejména fouká-li větřík. Ani se mnohdy nezdá, že by hrozilo nebezpečí spálení či úžehu. Doba pobytu na slunci, zvláště první dny, by měla být omezena. V poledních hodinách je potřeba se před slunečními paprsky schovat. V žádném případě nezapomínejte na pokrývku hlavy, sluneční brýle a kvalitní opalovací krém. Pokud už ke spálení dojde, použijte k jeho zmírnění či odstranění produkty STARLIFE. Spálené místo postříkejte produktem EFFECTIVE STAR BASIC a po 5 minutách naneste WRINKLE STAR (nešetřete). Opakujte tak často, jak je to možné. Při pobytu na přímém slunci je vhodné užívat produkty CELL GUARD STAR (EXTRA CELL GUARD STAR) a BETA-CAROTENE STAR. Po opalování doporučujeme na celé tělo použít SKIN CREAM, který pokožku příjemně zklidní a hydratuje.

Cesta letadlem
Pro cesty vzduchem doporučujeme vzdušné oblečení, které vám zajistí dostatečné pohodlí a neomezený pohyb. Vyvarujte se přílišné konzumaci alkoholických a kofeinových nápojů, pijte větší množství neperlivé vody, která vaše tělo vhodně hydratuje. Nezapomínejte na pravidelný pohyb i po letadle, snížíte tak riziko vzniku žilní trombózy na minimum. Pro příjemné osvěžení použijte EFFECTIVE STAR BASIC a do příručního zavazadla nezapomeňte přibalit také produkty CELL GUARD STAR či EXTRA CELL GUARD STAR, které významně potlačují působení volných radikálů – v letadle se tvoří až 300× více volných radikálů než na zemi. Pokud po přistání nemáte možnost dostatečného odpočinku a relaxace, nezapomeňte na produkty GREEN COFFEE STAR, GREEN TEA STAR a IMMUNITY STAR, které vašemu organismu dodají potřebnou energii.

Cesta autem
V dnešní době klimatizovaných automobilů bychom se nemuseli obávat teplotního strádání, chladnutí či naopak přehřívání během delších cest. Ovšem nepodceňujte opravdu pohodlné oblečení. I k nejbližšímu mořskému pobřeží trvá cesta autem 7 hodin, proto by vás cestou nemělo nic svírat, škrtit, mačkat. K dalším nepříjemnostem na cestách patří nevolnost. Osoba trpící cestovní nevolností by se měla snažit tohoto nepříjemného průvodce alespoň zmírnit, nebo mu předejít. Je dobré vydávat se na cesty řádně odpočatí, před odjezdem vynechat alkohol a večírky. Dbejte na spíše lehčí stravu před cestou i během ní. Necestujte s plným nebo naopak prázdným žaludkem, během cesty dostatečně pijte, stravu konzumujte spíše po menších dílech, např. ovoce, zeleninu atp.
Pamatujte také na to, že během cesty je zásadně omezen váš pohyb, tedy i pohyb trávicí soustavy, peristaltika střev se zpomaluje a budete tak rychleji mít nepříjemný pocit přeplněnosti. K drobným sladkostem na cestách mohou patřit i produkty STARLIFE: SPIRULINE STAR či CHLOROPHYLL STAR. Pro osvěžení použijte EFFECTIVE STAR BASIC a pro udržení pozornosti a pro dostatek energie na cestách užívejte GINGER STAR, GREEN COFFEE STAR či GREEN TEA STAR.
 
Zpět na seznam článků

Počkejte prosím na nahrání dat…