STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz
Zpět na seznam článků

Osteoporóza – tichá epidemie 21. století

Osteoporóza je onemocnění, u kterého dochází k prořídnutí kostí a v důsledku úbytku kostní hmoty se zvyšuje náchylnost kostí ke zlomeninám. V České republice postihuje osteoporóza asi 30 % žen a 10 % mužů ve věku nad 50 let.
Úbytek kostní hmoty se však může projevit vznikem zlomeniny až po pádu na bok nebo na ruce. Mohou se tak objevit zlomeniny krčku stehenní kosti nebo zlomeniny dolního předloktí. Někdy mají postižené osoby jen bolesti v zádech různé intenzity, které se objevují zejména u deformačních zlomenin obratlových těl. Zevně můžeme pozorovat nadměrný předklon, zvýrazněný ohyb páteře a tzv. „kulacení zad“, případně se věkem významně snižuje tělesná výška.

Je nesmírně důležité osteoporóze předcházet, čím dříve, tím lépe.

Nejčastější a nejzávažnější zlomeninou bývá fraktura krčku stehenní kosti. U nás ročně postihne asi 12.000 žen. Kolem 25 % žen umírá během hospitalizace a do 1 roku po příhodě. Další polovina žen má trvalé následky, velmi často se jedná o invaliditu.
Nezbytnost doplňování vápníku ve formě doplňku stravy je naprosto zřejmá. Avšak stejně nezbytná je přítomnost dalších minerálů. Zejména hořčík, draslík, zinek ale i další stopové prvky je velmi problematické dostat do organismu v požadovaném množství jen běžnou stravou. Jednotlivé minerály vstupují do vzájemných interakcí, vzájemně se ovlivňují ve svém působení na kost a na celý organismus. Hořčík zlepšuje vstřebávání vápníku ve střevě. Snížená hladina draslíku v organismu zvyšuje křehkost kostí (náchylnost ke zlomeninám) i v situacích, kdy je množství vápníku v kostech na optimální úrovni. Zinek je stopovým prvkem, který má roli v zesílení, zmnožení kostní hmoty. Další nezbytnou složkou všech kvalitních doplňků stravy pro prevenci osteoporózy je vitamin D. Role vitaminu D je nezastupitelná při vstřebávání vápníku, fosforu a hořčíku ve střevě. Jeho přítomnost zlepšuje vstup minerálů do kosti, snižuje se odbourávání kosti, zvyšuje se zpětné vstřebávání již vyloučených minerálů do moči v ledvinách. Velmi podstatnou úlohou je zlepšení nervově-svalových funkcí, protože se tím zamezí častým pádům, které společně s poroticky postiženou kostí mohou za vysoký výskyt zlomenin.

Pro prevenci osteoporózy si dnes můžete vybrat jedinečný doplněk stravy — OSTEO STAR, který společně s dostatečnou fyzickou aktivitou aerobní povahy (běh, plavání, cyklistika, rychlejší chůze) zabezpečí optimální zdravý stav vašich kostí a zubů.

OSTEO STAR
vysoce účinná formule pro boj s osteoporózou
Doporučujeme všem osobám nad 45 let pravidelně užívat OSTEO STAR, který představuje ideální kombinaci základních živin pro dobrou obměnu kostní hmoty až do pozdního věku. Dodáním potřebné denní dávky vápníku, hořčíku, vitaminu C a vitaminu D v plně ionizované koloidní formě zasáhnete pozitivně nejen do obnovy kostních struktur, ale také podpoříte celou řadu metabolických pochodů.

OSTEO STAR je jedním z nejvýznamnějších preparátů při léčbě osteoporózy přírodní cestou.
Koloidní ionizovaný roztok OSTEO STAR zajistí vysokou míru resorpce v zažívacím traktu a zajišťuje dostatečný přísun potřebných živin a podpoří tělo v tvorbě nové kostní tkáně. U osob se sníženou hormonální hladinou nutno kombinovat s přípravky na harmonizaci hormonálního systému a na úpravu hormonální hladiny!
 
Zpět na seznam článků


1.1.2020 vešly v platnost nové Obchodní podmínky a nové znění Smlouvy na automobily vozového parku STARLIFE.
Je potřeba vaše vyjádření do 31.1.2020.
Souhlas = jezdíte dál.
Nesouhlas = vozidlo vrátíte na centrálu STARLIFE do 31.1.2020.

Počkejte prosím na nahrání dat…