STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz
Zpět na seznam článků

Být stále zdravý a fit

Jak na to od středního věku?

Teoreticky bychom se mohli dožít 120 až 140 let (takový je genetický potenciál lidského těla), ale bohužel tomu tak není a předčasně umíráme na rakovinu, infarkty a další civilizační onemocnění, která se v každé další generaci objevují v čím dál tím nižším věku.

Co bychom tedy měli udělat, abychom se dožili vysokého věku v dobrém fyzickém i psychickém zdraví?
Musíme udělat 2 věci:
1. Vyhnout se „hloupostem života“, tzv. životním minám. Mezi ně patří například každodenní kouření či dennodenní kocovina.
2. Uchopit zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a něco pro své zdraví udělat sami.

Měli bychom se naučit správně dýchat, dodržovat pitný režim, změnit stravu, hýbat se, snažit se zvýšit odolnost proti stresu, s tím souvisí nejen cvičení, ale také naše myšlení a naše postoje. Stres v nás nevyvolává to, co se kolem nás děje, ale jak my na to reagujeme, jak my to vnímáme.
Pokud tedy chceme být zdraví, musíme pozitivně myslet („Veselá mysl – půl zdraví“) a musíme se začít zdravě stravovat („Neznáš-li otce nemoci, pak špatná strava je jistě její matkou“ – čínské přísloví).

V dnešní době je nedílnou součástí stravy užívání kvalitních doplňků stravy.

Již kolem 35. roku věku bychom měli v době zvýšené fyzické a psychické zátěže užívat koloidní minerály, koenzym Q10, betaglukany, antioxidanty. I mladší lidé a děti, pokud mají zdravotní problémy, profitují z užívání doplňků stravy, které mají nejen preventivní, ale často i léčebný účinek.
Nad 50 let věku je velmi důležité pro udržení nebo obnovení zdraví užívat koloidní minerály, koenzym Q10, betaglukany, antioxidanty, omega-3 kyseliny, fytoestrogeny, muži SAW PALMETTO STAR, vhodné je i užívání karnosinu.
Po 60. roku věku je třeba dbát o hygienu zažívacího ústrojí, užívat probiotika a prebiotika (produkty ACIDOPHILUS STAR, INULIN STAR).

Podívejme se na některé ze jmenovaných látek
K zajištění správné funkce našeho těla je třeba denně 90–100 látek, tzv. esenciálních, které si naše tělo neumí samo vytvořit: minerálů, stopových prvků, vitaminů, aminokyselin a mastných kyselin. Je nutné je dodat stravou.
V posledních desetiletích je však zemědělská půda tak intenzivně využívána až zneužívána, že bez přihnojování umělými hnojivy již není schopna poskytovat úrodu. Dodáváme rostlinám pouze hmotu, zvyšujeme hektarový výnos, ale výživná hodnota těchto plodin je hluboko pod úrovní, kterou měly plodiny ještě před 100 lety. Další výživné látky se z potravin ztrácejí nevhodným skladováním a úpravou potravin.

Nedostatek mikroživin vede k nemoci
Proč užívat právě koloidní minerály?
Protože jsou v nejlepší dostupné formě pro organismus, mají vstřebatelnost přes 90 %. Koloidní minerály posilují imunitní systém, optimalizují metabolismus, dodávají tělu energii, udržují psychickou i fyzickou rovnováhu, pomáhají regenerovat organismus.

Koenzym Q10 je přirozeně se vyskytující látka nezbytná pro produkci energie v buňkách. Je přítomna v každé buňce lidského organismu. Po 30. roce věku však tvorba koenzymu Q10 v organismu klesá, což vede k úbytku energie a začnou se objevovat zdravotní problémy. Koenzym Q10 významně chrání všechny tkáně před poškozením z opotřebení, využívá se v prevenci i léčbě různých civilizačních onemocnění.

Beta-glukany jsou obsaženy zejména v různých japonských a čínských houbách, vykazují imunostimulační účinky, aktivují makrofágy, NK buňky (natural killers – přirozené zabíječe), dále mají antioxidační a radioprotektivní účinky. Využívají se v prevenci i léčbě poruch imunity, časté nemocnosti, alergií, autoimunních onemocnění i zhoubných nádorů. Zvyšují odolnost vůči stresu, snižují LDL cholesterol. Zpomalují stárnutí organismu.
V Japonsku jsou betaglukany a koenzym Q10 léky oficiální medicíny.
 
Zpět na seznam článků


1.1.2020 vešly v platnost nové Obchodní podmínky a nové znění Smlouvy na automobily vozového parku STARLIFE.
Je potřeba vaše vyjádření do 31.1.2020.
Souhlas = jezdíte dál.
Nesouhlas = vozidlo vrátíte na centrálu STARLIFE do 31.1.2020.

Počkejte prosím na nahrání dat…