STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz
Zpět na seznam článků

Pandemie koronaviru nebo pandemie obezity? Neztrácejte hlavu.

Zákaz volného pohybu zcela změnil naše životy, nejen ty profesionální, ale i ty sportovní. V mnoha zemích byla zavedena preventivní opatření, což vážně omezilo množství dostupných možností cvičení. Nemohli jsme kromě cesty do lesa nebo parku využívat ke sportu zařízení jako jsou fitness centra, posilovny, nebo bazény.

Před pandemií koronaviru jsme byli dobře organizovaní a měli jsme pevný denní rozvrh s volným časem pro fyzickou aktivitu. Pandemie však mnoho věcí změnila. Pohybujeme se méně, trávíme více času před televizními obrazovkami, počítači a chytrými telefony a z nudy se častěji dostáváme k lednici. Následky? Několik kilo a centimetrů kolem pasu navíc! Epidemiologové varují - brzy budeme bojovat nejen s hospodářskou krizí, ale také s vlnou obezity u dětí a dospělých. Obezita je onemocnění, proti kterému je potřeba zakročit, stejně jako proti chřipce nebo vysokému krevnímu tlaku. Obézní lidé jsou náchylnější k infekci koronaviry, jsou častěji hospitalizováni a mají větší problémy se zotavením.

Prevence nadváhy a obezity by měla být založena především na důslednosti a komplexních, účinných opatřeních. Osvědčené metody jsou: důkladná změna stravovacích návyků a fyzické aktivity, které se společně promění v redukci hmotnosti. Co dělat, když se nedokážeme vyrovnat s oběma? Spolehněte se na doplňky stravy!

Společnost STARLIFE doporučuje užívání doplňků stravy všem osobám s nadváhou jako běžnou součást jídelníčku a aktivity různorodé tělesné aktivity.

Na začátku hubnutí zařaďte do svého jídelníčku produkty, které sníží chuť na sladkosti a umožní tělu zvyknout si na menší porce jídla.

  • CHROMIUM STAR 1 tbl denně sníží chuť na sladkosti.
    GARCINIA STAR 3 x 2 cps před hlavním jídlem. Omezí ukládání tuků, zintenzivní odbourávání podkožního a viscerálního tuku.
  • CHITOSAN 500 STAR 2 tbl 30 minut před jídlem, použijte v nouzových situacích, např. když chcete jíst něco kalorického a vydatného (zapijte množstvím vody).
  • Nahraďte 1 nebo 2 jídla denně produktem LADY SLIM (syrovátkový proteinový koncentrát s vitaminy a minerály).

Zvyšte svůj metabolismus pomocí termogenních látek (spalovačů tuků), zejména pokud byla vaše aktivita dosud minimální, nebo žádná. Před jídlem užijte 30 ml GREEN COFFEE STAR nebo RASPBERRY KETONES STAR. Díky termogenezi získáte účinek podobný fyzickému cvičení.

Zvyšte svou aktivitu. Přizpůsobte druh pohybu vlastním možnostem a postupně zvyšujte intenzitu cvičení. Užívejte proteinové doplňky ke zvýšení vytrvalosti při cvičení. Berte 3 cps BCAA STAR hodinu před cvičením a 3 cps BCAA STAR přibližně 20 minut po cvičení. Pro osoby vyššího věku doporučujeme BCAA LIQUID s taurinem spolu s CARSICO STAR 2 cps ráno pro ochranu oběhového systému.

mgr Grażyna Cieślik
Členka Odborného týmu STARLIFE
 
Zpět na seznam článků


Od 1. 1. 2021 budou platit nové Obchodní podmínky Programu AUTO STARLIFE, režim AUTO1.000.
Je potřeba Váš souhlas či nesouhlas do 31. 12. 2020.
Souhlas = jezdíte dál.
Nesouhlas = vozidlo vrátíte na centrálu do 7. 1. 2021.

Počkejte prosím na nahrání dat…