STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

CHITOSAN STAR

Błonnik do obniżenia poziomu cholesterolu i redukcji masy ciała
Każdy z nas w skrytości ducha wierzy, że ktoś kiedyś odkryje jakąś cudowną pigułkę, która byłaby w stanie „wyprać” z nas tłuszcz. Ona istnieje! Ale nie jest cudowna. To po prostu inny rodzaj rozpuszczalnego błonnika, który działa jak silny magnes przyciągający tłuszcz i inne wysokokaloryczne substancje, które powstają w przewodzie trawiennym.

CHITOSAN STAR może związać połowę, a nawet dwie trzecie wysoko-kalorycznych potraw, które jadamy.


Chitosan jest błonnikiem, który może zapewnić najbardziej bezpieczny i efektywny sposób utraty wagi oraz wsparcia zdrowia, jaki został dotychczas odkryty. Chitosan jest błonnikiem, który można nazwać „super łapaczem” tłuszczów, przyszłością i marzeniem dietetyków, służącym do zmniejszenia wagi.
Ideałem byłoby włączenie do naszego pożywienia większej ilości produktów żywnościowych bogatych w błonnik, zmniejszenie spożywania tłuszczów i stosowanie witaminowo-mineralnych suplementów diety. Nie wolno także zapominać o ćwicze-niach. Codziennie powinniśmy zastanawiać się nad tym, jak zmniejszyć nasze obciążenie stresem. Jednak, jeśli nie możemy zmienić swojego stylu życia, wiemy, jak możemy od dziś żyć bez wyrzutów sumienia.

CHITOSAN STAR jest sprawdzonym, bezpiecznym i skutecznym środkiem służącym do regulacji przyjmowania tłuszczu w pożywieniu i pozostałych wysokokalorycznych substancji, posiadającym także inne wspierające zdrowie działania. CHITOSAN STAR zdecydowanie nie jest pomyślany jako produkt, który umożliwiałby gładkie przejście przez następstwa niedostatecznej samodyscypliny. Ważne jest, żeby każdy, kto zdecyduje się na ten produkt, uświadomił sobie konieczność samokontroli, bez której stosowanie go byłoby znanym „laniem wody do dziurawego garnka”.
CHITOSAN STAR jest znaczącym pomocnikiem tylko tam, gdzie człowiek włączył też swoją wolę. Znakomicie wspiera i pobudza, nie może jednak zastąpić własnego wysiłku. 
Powrót do listy artykułów

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…