STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

Detoksykacja

Wiosna jest naprawdę idealną porą roku na detoksykację
Jest wiosna, czas, który z pewnością wpłynie na każdego z nas. Wielu z nas już niecierpliwie czeka po zimie na słońce, na energię. Na zmianę koloru z białego, szarego i czarnego na żółty i zielony. Cieszymy się na spacery wśród przyrody.

Zanieczyszczone środowisko naturalne, nieodpowiednie pożywienie, stres - wszystko to obciąża nasz organizm trującymi substancjami, które są przyczyną wielu chorób. Na nasze ciało przez cały czas działają różne trucizny, chemikalia, toksyny, pył, kurz, smog z powietrza, z wody i z pożywienia. Wszystko się na nas odbija. Nie wszystko jednak znosimy tak, jak byśmy chcieli. Organizm jest z natury wyposażony w pewną zdolność wydalania trucizn, odtruwania go. Nasze ciało ma organy takie, jak wątroba, nerki, jelita, ale także płuca i skórę, które służą do tego, żeby pozbywać się substancji szkodliwych.
Każdy, kto uświadomi sobie ten proces, zrozumie, że bardziej opłaca się zapobiegać chorobom niż później je leczyć. Obciążenia, jakie niesie ze sobą dzisiejszy świat, są tak wielkie, że człowiek żyjący w szalonym tempie powinien regularnie używać zrównoważonych, naturalnych środków, żeby nad wszystkim z powodzeniem zapanować. Niech każdy zrewiduje swój styl życia i spróbuje zmniejszyć dopływ zanieczyszczeń do swojego ciała. Bezpośrednio zaplanować sobie czas na pracę, odpoczynek i relaks.

Co daje nam detoksykacja?
Oprócz tego, że oczyszcza odpowiednie organy, wspiera krążenie krwi i osocza, przy odpowiednim odżywianiu pomaga neutralizować substancje kwasowe i dzięki temu zwiększa zasadową rezerwę krwi, stymuluje system immunologiczny, dzięki czemu likwiduje często chroniczne ogniska zakaźne, a także zapobiega chorobom przewlekłym, usuwa napięcie mięśniowe i zwiększa ruchliwość stawów.

Czym właściwie jest detoksykacja?
Detoksykacja jest procesem profilaktycznym, chroniącym przed chorobami i starzeniem. Właściwym dla ciała, naturalnym procesem detoksykacji jest także ruch, ćwiczenia i spacery. STARLIFE ma wiele wysokiej jakości suplementów diety, które pomogą w całościowej detoksykacji organizmu i w dostarczeniu organizmowi przeciwutleniaczy, co z kolei polepszy naszą odporność i ogólnie poprawi stan naszego zdrowia.

Jak długo należy prowadzić detoksykację?
Ogólnie, zalecanym okresem są 3 miesiące w roku. Podczas detoksykacji zalecamy jedzenie lekkich, niepodrażniających i nietłustych potraw, nieprzejadanie się, jedzenie małych porcji i częściej, jedzenie większej ilości warzyw i owoców. W trakcie każdego oczyszczania należy pić dużo płynów, od 2 do 2,5 litra dziennie, żeby ściągnąć zbędne produkty przemiany materii i przepłukać nerki i drogi moczowe.
Zapobiegamy w ten sposób osadzaniu się metali ciężkich i toksyn w kanalikach nerkowych, naczyniach i w ścianach pęcherza moczowego. Bardzo ważne jest także zwiększenie ilości przeciwutleniaczy dostarczanych do organizmu. Przeciwutleniacze to substancje neutralizujące działanie wolnych rodników, przyczyniające się do ochrony systemu immunologicznego.

Środowisko naturalne, nieodpowiednie pożywienie, stres – to wszystko obciąża nasz organizm...


Fazy obrony organizmu i działania substancji szkodliwych na organizm:
1. faza: Wydalanie – wydalanie trucizn następuje drogą naturalną.
2. faza: Reakcja – znana raczej pod nazwą zapalenie. Ciało wytwarza „ogień” i stara się spalić w nim trucizny. To jest także sposobem na uwolnienie się od trucizn.
3. faza: Odkładanie – jtrucizny odkładają się w przestrzeni międzykomórkowej gdziekolwiek w ciele. Wszyscy znamy to składowisko. To warstwy tłuszczu, kamienie żółciowe i nerkowe, cysty, polipy, narośla, guzki itd. W tej fazie organizm jest jeszcze w stanie się bronić, nie dochodzi do uszkodzenia komórek, trucizny udaje się wydalić z ciała. Jeśli szkodliwe substancje dostają się do organizmu przez dłuższy czas, trucizny przekraczają bezpieczną granicę biologiczną i przenikają do przestrzeni komórkowej, w dowolnym miejscu ciała, a wybierają sobie zwykle ten organ, który jest najbardziej obciążany. Potem mówimy już o chorobie chronicznej.
4. faza – trucizna przenika do komórki i stopniowo narusza jej wewnętrzną strukturę. Jeśli opisany stan utrzymuje się, organizm nie jest w stanie sam przeprowadzić procesu leczniczego, przechodzimy do kolejnej fazy.
5. faza: Degeneracyjna – stałe działanie trucizn powoduje degenerację organów. Mówimy już o artrozie, sklerozie, osteoporozie... To już tylko krok do ostatniej fazy.
6. faza: Destrukcyjna – występują różne złośliwe nowotwory itp.

Zalecane postępowanie w trakcie detoksykacji
Najpierw trzeba zacząć od jelit. Zaczynamy od jednego dużego opakowania produktu ANTI-PARASITE STAR – bierzemy 2 kapsułki 2× dziennie przez 25 dni, potem przerywamy na 5 dni. Jeśli występuje zatwardzenie, to dobrze jest dodać produkt FIBER STAR – 2 tabletki rano i 4 wieczorem. Koniecznie trzeba podkreślić, że dawkę należy popić dużą ilością płynu (1/4 litra wody). Produkt zawiera błonnik, wspiera perystaltykę jelit, ułatwia trawienie, wytwarza zdrową mikroflorę, co stanowi także podstawę do prawidłowej detoksykacji.

Oczywiste jest, że dostarczamy jelitom probiotyki, najlepiej w produktach INULIN STAR czy ACIDOPHILUS STAR. Jednocześnie musimy jednak myśleć o innych organach, nerkach i wątrobie. Przygotowujemy sobie butelkę dobrej wody (najlepiej 1/2 litra niegazowanej) i wlewamy do niej rano 2–3 nakrętki MULTI STAR, niezastąpionego środka na dzień i w ciągu dnia tę ilość powoli wypijamy. Rano dodajemy jeszcze 2 tabletki CELL GUARD STAR i wieczorem także 2 tabletki, ponieważ dzięki swojemu działaniu przeciwutleniającemu produkt chroni przed szkodliwym wpływem zanieczyszczonego środowiska.
Zalecamy przeprowadzenie tej procedury prewencyjnie co najmniej 2× w roku.
 
Powrót do listy artykułów

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…