STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

Zdrowe odżywianie, bezproblemowe trawienie

Jeśli są Państwo zagubieni tak samo jak my i nie wiedzą, który sposób odżywiania zapewni nam zdrowie, to wiedzcie, że zespół badaczy w Bostonie doszedł niedawno do godnej uwagi konkluzji. Nie jest ważne, jaką utrzymujemy dietę, ale to, jak rzetelnie jej przestrzegamy. Badane były cztery grupy ochotników, cztery całkiem różne programy dietetyczne. Wynik był nieubłagany. Różnice między poszczególnymi dietami dalece nie były tak wyraźne, jak między osobami, które ściśle przestrzegały diety, a tymi, które tyle o to nie dbały. Eksperci stwierdzili na koniec, że każdy powinien znaleźć dla siebie taki sposób odżywiania, jaki najlepiej mu odpowiada. Zależy to tylko od nas.

Czasem pierwszym krokiem do sukcesu jest już to, że jemy częściej i zasadniczo mniejsze porcje.
Droga do zdrowia nie jest łatwa i często potrzeba naprawdę dużo silnej woli. Jednak rezultat będzie dla nas cenną nagrodą. Dowiedziono bowiem, że spadek wagi o 9,1 kg zmniejsza śmiertelność wśród ludzi z nadwagą o 20%, śmiertelność na nowotwory złośliwe o 37%, śmiertelność na nowotwory, których występowanie ma związek z otyłością o 53%, śmiertelność na cukrzycę i jej powikłania o 44%, śmiertelność na choroby naczyń wieńcowych i serca o 9%. Takie liczby zdecydowanie są warte uwagi.

Pozwolimy sobie szczegółowo zapoznać Państwa z jednym z pomocników w zdrowym i bezproblemowym trawieniu.

ENZYME STAR
ENZYME STAR jest produktem zawierającym kompleks enzymów i innych ekstraktów roślinnych. Pomaga trawić białka, cukry, tłuszcze i wspiera wchłanianie kwasów.

ENZYME STAR:
  • ogranicza wzdęcia
  • likwiduje bóle w rejonie przewodu pokarmowego
  • normalizuje perystaltykę jelit
  • zwiększa produkcję własnych soków trawiennych
  • z powodzeniem jest stosowany nie tylko przy usuwaniu dolegliwości spowodowanych przez złe trawienie, takich jak zgaga, wzdęcia, cuchnący oddech i ciało, zaparcia i biegunka, skurcze, wymioty itp., ale także wtedy, gdy chcemy zmniejszyć nadwagę lub zwiększyć masę mięśniową.

Enzymy całościowo poprawiają czynność nerek, wątroby, płuc, okrężnicy i skóry, trzustki, a przede wszystkim jelita cienkiego i grubego w procesie usuwania substancji odpadowych i trucizn z organizmu. Produkt jest korzystny także w leczeniu kamieni nerkowych i usuwaniu piasku z nerek, w leczeniu hipoglikemii, dny, bólów mięśni, niedoboru wapnia i magnezu, w leczeniu alergii, cellulitu, bulimii i wielu innych dolegliwości. Enzymy zawarte w produkcie wyraźnie przyspieszają mechanizmy rozkładu prowadzące w efekcie końcowym do zdrowego zmniejszania nadwagi. ENZYME STAR zawiera ponadto celulazę, która degraduje i rozkłada błonnik, aby lepiej mógł absorbować cholesterol i inne produkty odpadowe. Na rynku nie ma podobnego produktu nawet wśród leków.

Przy artrozie przywraca ruchliwość stawów, przy zapaleniu stawów likwiduje stany zapalne i zmniejsza bolesność. Poprawia krążenie krwi, obniża podwyższone stężenie tłuszczów we krwi i reguluje skłonność do powstawania skrzepów krwi. Łagodzi typowe objawy miażdżycy – uczucie chłodu, mrowienia i bolesnych skurczów w kończynach dolnych. Jest bardzo skuteczny w przypadku chorobowych zmian w mięśniach, ścięgnach, tkance łącznej i tkance tłuszczowej - od sztywnego ramienia po łokieć tenisisty. Przyspiesza gojenie np. przy zwichnięciach, obrzękach, naderwaniu mięśni, złamaniach i siniakach, łagodzi ból. Stanowi prawdziwy balsam na wszystkie rany. Po jego zastosowaniu obrzęki szybko ustępują, naruszona skóra szybko się zasklepia.

Sprawdza się przy żylakach, gdzie normalizuje podwyższoną skłonność krwi do skrzepów, a w ten sposób poprawia przepływ krwi przez naczynia. Inne składniki wspomagają układ immunologiczny, przyspieszają gojenie się zranień. Z powodzeniem można nim leczyć choroby wirusowe i stwardnienie rozsiane. Zawarte w nim enzymy powodują rozpuszczenie obumarłych i narastających w sposób niekontrolowany tkanek, rozbijają fibrynową otoczkę komórek nowotworowych i dzięki temu chronią przed powstawaniem przerzutów.

Produkt ENZYME STAR zawiera w zasadzie wszystkie trzy grupy enzymów:
  • proteazy, do których zaliczamy pepsynę, proteazę 4,5, papainę, bromelainę, pankreatynę: potrafią rozłożyć w ciągu jednej godziny do 300 g białek
  • lipazy: potrafią rozłożyć w ciągu godziny do 175 g tłuszczów
  • amylazy, jakimi są glukoamylazy, laktazy, maltozy, celulazy, CereCelasy, inwertazy: enzymy te potrafią rozłożyć do 300 g cukrów w ciągu godziny

Produkt zawiera oprócz enzymów także imbir, który jest rośliną leczniczą z chińskiej farmakopei i potrafi sobie poradzić z takimi dolegliwościami, jak mdłości i wymioty (zapobiegawczo stosowany też przeciwko chorobie lokomocyjnej), wzdęcia i problemy z trawieniem, uwalnia naczynia, ma działanie dezynfekcyjne i przeciwskurczowe, wspomaga krążenie krwi, przeciwdziała biegunkom, ułatwia odkasływanie i rozluźnia flegmę, reguluje pracę serca, poprawiając napięcie mięśnia sercowego.

To wszystko przyczynia się do dobrego funkcjonowania jelit, zapewnia poprawę stanu i ochronę wszystkich śluzówek, poprawę trawienia i witalizację organizmu. Jest stosowany także profilaktycznie do zapobiegania chorobie lokomocyjnej, ma działanie przeciwutleniające, zwiększa siłę i wytrzymałość.


Z kolei koper włoski (fenkuł) wyraźnie przyspiesza ruchy rzęsek na śluzówce dróg oddechowych, zwiększa w ten sposób ilość usuwanej flegmy i odkasływanie oraz przyspiesza perystaltykę jelit. Kłącza kurkumy są ważne, oprócz wymienionych wyżej działań, także ze względu na wspomaganie tworzenia żółci przy funkcjonalnych zaburzeniach czynności wątroby oraz ze względu na aktywność przeciwutleniającą, która przeciwdziała patologicznym procesom fermentacyjnym i gnilnym w przewodzie pokarmowym. Działania te wzmacnia jeszcze papryka roczna, która poprawia obwodowe krążenie krwi przy niewydolności krążenia. Inne działania produktu zapewnia zawarta w nim Betaina HCl. To substancja lipolityczna (rozkłada tłuszcze na prostsze substancje, przede wszystkim kwasy tłuszczowe, które są później źródłem energii), która ogranicza odkładanie się tłuszczów w wątrobie, pomaga w detoksykacji, pobudza też tworzenie lecytyny w wątrobie i w ten sposób obniża poziom cholesterolu we krwi.

Stosuje się 1-2 kapsułki najlepiej na czczo w celu oczyszczenia lub z każdym posiłkiem, aby poprawić trawienie.

Enzymy zapewniają prawidłowe funkcjonowanie miliardów komórek ciała, przyspieszają wszelkie procesy biochemiczne, umożliwiają przemianę materii i powstanie energii życiowej. Zdolność wytwarzania dostatecznej ilości enzymów zmniejsza się jednak wraz z przybywającym wiekiem, jest ponadto poddana negatywnym wpływom stosowania najróżniejszych leków chemicznych, nieprawidłowego odżywiania, wysokiej zawartości chemikaliów w pożywieniu i zanieczyszczonego środowiska naturalnego, czyli warunków, do których ciało ludzkie na razie nie potrafi się przystosować i które naruszają jego równowagę enzymatyczną. Po 40. roku życia potrzeba suplementowania pożywienia enzymami wyraźnie rośnie, wtedy już dany produkt pomaga naprawić pierwsze następstwa rozpoczynającego się starzenia, wiążącego się z wieloma chorobami.
 
Powrót do listy artykułów


1.1.2020 weszły w życie nowe Ogólne Warunki i nowa Umowa najmu Pojazdu floty STARLIFE.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31.1.2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 31.1.2020.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…