STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

Osteoporoza – cicha epidemia XXI wieku

Osteoporoza jest chorobą, podczas której dochodzi do rzednięcia kości i w następstwie ubytku masy kostnej zwiększa się podatność kości na złamania. W Republice Czeskiej osteoporoza dotyka około 30% kobiet i 10% mężczyzn w wieku powyżej 50 lat.
Ubytek masy kostnej może się jednak objawić w postaci złamania dopiero po upadku na bok lub na ręce. W takich sytuacjach mogą powstać złamania szyjki kości udowej lub złamania przedramienia. Czasem dotknięte tym schorzeniem osoby mają tylko bóle pleców o różnej intensywności, które pojawiają się zwłaszcza w przypadku deformacyjnych złamań kręgów. Na zewnątrz możemy obserwować nadmierne nachylenie, widoczny skręt kręgosłupa i tzw. „okrągłe plecy”, ewentualnie z wiekiem wyraźnie zmniejsza się wyrażony w cm wzrost człowieka.

Niezmiernie ważne jest zapobieganie osteoporozie, im wcześniej, tym lepiej.

Najczęstszym i najpoważniejszym złamaniem bywa złamanie szyjki kości udowej. U nas dotyka rocznie około 12 000 kobiet. Około 25% kobiet umiera w trakcie hospitalizacji i do 1 roku od zdarzenia. Kolejna połowa kobiet cierpi na trwałe następstwa, bardzo często w postaci inwalidztwa.
Konieczność uzupełniania wapna w formie suplementu diety jest po prostu oczywista. Jednak równie niezbędne jest dostarczenie innych minerałów. Przede wszystkim magnez, potas, cynk, ale też inne mikroelementy bardzo trudno jest dostarczyć do organizmu w wymaganej ilości tylko w zwykłym pożywieniu. Poszczególne minerały wchodzą we wzajemne interakcje, wpływają na siebie nawzajem, działając na kości i na cały organizm. Magnez poprawia wchłanianie wapna w jelicie. Obniżony poziom potasu w organizmie powoduje, że zwiększa się kruchość kości (podatność na złamania) także w sytuacjach, gdy ilość wapnia w kościach jest na optymalnym poziomie. Cynk jest mikroelementem, który gra rolę we wzmacnianiu, zwiększaniu ilości masy kostnej. Kolejnym niezbędnym składnikiem dobrej jakości suplementów diety, służących do profilaktyki osteoporozy, jest witamina D. Rola witaminy D jest niezastąpiona przy wchłanianiu wapna, fosforu i magnezu w jelitach. Jej obecność poprawia wnikanie minerałów do kości, zmniejsza się rozkład kości, zwiększa zwrotne wchłanianie minerałów już wydalonych do moczu w nerkach. Podstawowym zadaniem jest poprawa funkcji nerwowo-mięśniowych, ponieważ w ten sposób zapobiega się częstym upadkom, które razem z porotycznymi kośćmi odpowiadają za częste występowanie złamań.

By zapobiec osteoporozie możemy dziś wybrać wyjątkowy suplement diety — OSTEO STAR, który wraz z dostateczną aktywnością fizyczną o charakterze aerobowym (bieg, pływanie, jazda na rowerze, szybszy chód) zapewni w sposób optymalny zdrowy stan naszych kości i zębów.

OSTEO STAR
wysoce skuteczna formuła w walce z osteoporozą Wszystkim osobom w wieku powyżej 45 lat zalecamy regularne używanie produktu OSTEO STAR, który stanowi idealną kombinację podstawowych substancji odżywczych potrzebnych do dobrej odnowy masy kostnej aż do późnego wieku. Dostarczając potrzebne dzienne dawki wapnia, magnezu, witaminę C i witaminę D w pełni zjonizowanej, koloidalnej formie, wpływamy pozytywnie nie tylko na odnowę struktur kostnych, ale także wspieramy wiele innych procesów metabolicznych.

OSTEO STAR jest jednym z najważniejszych preparatów w leczeniu osteoporozy drogą naturalną.
Koloidalny, jonizowany roztwór OSTEO STAR zapewnia wysoki stopień resorpcji w przewodzie trawiennym, zawiera dostateczną ilość potrzebnych substancji odżywczych i wspomaga organizm w tworzeniu nowej tkanki kostnej. U osób z obniżonym poziomem hormonów produkt trzeba łączyć z preparatami służącymi do harmonizacji systemu hormonalnego i do regulacji poziomu hormonów.
 
Powrót do listy artykułów


1.1.2020 weszły w życie nowe Ogólne Warunki i nowa Umowa najmu Pojazdu floty STARLIFE.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31.1.2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 31.1.2020.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…