STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

Pandemia koronawirusa czy pandemia otyłości? Nie trać gruntu pod nogami.

Zakaz wychodzenia z domu całkowicie przeobraził nasze życie, nie tylko to zawodowe ale także sportowe. W wielu krajach wdrożono środki zapobiegawcze, co zdecydowanie ograniczyło nam ilość dostępnych opcji wysiłku fizycznego. Obecnie, poza wyjściem do lasu i parku nie możemy korzystać z takich obiektów jak siłownie, baseny czy kluby fitness.

Przed pandemią koronawirusa byliśmy dobrze zorganizowani, mieliśmy stały plan dnia, w którym był czas wolny dla aktywności fizycznej. Pandemia wiele rzeczy zmieniła. Mniej się ruszamy, więcej czasu spędzamy przed ekranami telewizorów, komputerów i smartfonów i z nudów częściej sięgamy do lodówki. Efekt? Kilka dodatkowych kilogramów i centymetrów w obwodzie pasa! Epidemiolodzy ostrzegają! Już wkrótce zmagać się będziemy nie tylko z kryzysem gospodarczym, ale również z falą otyłości u dzieci i dorosłych. Zapamiętaj! Otyłość to choroba, którą jak grypę czy nadciśnienie trzeba leczyć. Osoby otyłe są bardziej podatne na zakażenie koronawirusem, częściej trafiają do szpitala i mają większe problemy z powrotem do zdrowia.

Zapobieganie nadwadze i leczenie otyłości powinno opierać się przede wszystkim na konsekwencji i wszechstronnym, kompleksowym działaniu. Sprawdzone sposoby to: gruntowna zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna, które razem przełożą się na redukcję masy ciała. Co robić gdy z jednym i drugim sobie nie radzimy? Postaw na suplementację!

Korporacja STARLIFE, wszystkim zmagającym się z nadwagą poleca suplementy diety, jako dodatek do diety i aktywności w różnym wymiarze.

Na początku odchudzania wprowadź do diety produkty, które ograniczą łaknienie na słodycze i pozwolą organizmowi przyzwyczaić się do mniejszych porcji jedzenia.

  • CHROMIUM STAR 1 tabletka dziennie – ograniczy łaknienie słodyczy.
    GARCINIA STAR 3 x 2 kps. przed głównymi posiłkami. Ograniczy syntezę tłuszczu, nasili rozpad tłuszczu podskórnego i trzewnego.
  • CHITOSAN 500 STAR 2 tbl. 30 min. przed posiłkiem, stosuj w sytuacjach awaryjnych np. gdy masz ochotę zjeść coś kalorycznego i tuczącego (popić dużą ilością wody)
  • Zastąp 1 lub 2 posiłki w ciągu dnia produktem LADY SLIM (koncentrat protein serwatki w proszku z witaminami i minerałami)

Podkręć metabolizm stosując termogeniki (spalacze tłuszczu) szczególnie, gdy twoja aktywność do tej pory była minimalna lub żadna. Stosuj GREEN COFFEE STAR lub RASPBERRY KETONES STAR 30 ml płynu przed jedzeniem. Dzięki termogenikom uzyskasz efekt podobny do ćwiczeń fizycznych.

Zwiększ aktywność. Dostosuj formę ruchu do możliwości własnego ciała i stopniowo zwiększaj intensywność ćwiczeń. Skorzystaj z odżywek białkowych, by zwiększyć wytrzymałość na wysiłek. Przyjmuj 3 kps. BCAA STAR 1 h. przed ćwiczeniem i 3 kps BCAA STAR ok. 20 minut po wysiłku. Starszym osobom polecamy BCAA LIQUID z tauryną (PENCO), dodatkowo CARSICO STAR 2 kps. rano, dla ochrony układu krążenia.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2020 weszły w życie nowe Ogólne Warunki i nowa Umowa najmu Pojazdu floty STARLIFE.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31.1.2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 31.1.2020.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…