STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

EYE STAR – cyfrowa rzeczywistość odbija się w twoich oczach…

Pandemia, zawęziła przestrzeń życiową rodziny do ekranu komputerów, laptopów i smartfonów. Praca zdalna, zajęcia online dla uczniów, czas wolny i rozrywka w „sieci”, to tylko niektóre formy aktywności przeniesione do świata cyfrowego. „Nowa rzeczywistość” to duże wyzwanie i męka dla oczu, które coraz dłużej muszą pracować w skrajnej bliży. Z pracy i nauki zdalnej raczej nie zrezygnujemy, ale możemy chronić nasz wzrok, szczególnie gdy przed komputerem spędzamy większość dnia.

Czasy, kiedy szczytem techniki był magnetofon szpulowy i czarno-biały telewizor już nie wrócą. Dziś mamy: komputery, Internet i pokolenie iGen, dla których dorastanie ma dwa wymiary: realny i wirtualny. To pierwsze pokolenie, których różne aspekty życia związane są z aktywnością medialną i urządzeniami elektronicznymi. Dzisiaj każdy, kto chce pozostać w głównym nurcie życia zawodowego, kulturalnego i społecznego, musi się z nimi zaprzyjaźnić.

Niestety spędzanie przed ekranem komputera wielu godzin źle wpływa na wzrok. Zaczerwienienie, pieczenie oczu, łzawienie, nieostrość widzenia, to pierwsze sygnały ostrzegawcze tzw. syndromu widzenia komputerowego. Nie bagatelizuj tych objawów, bo mogą prowadzić do pogorszenia wad wzroku i chorób. Co robić by chronić wzrok?

Chociaż wielu zaburzeniom widzenia można zapobiec dzięki kompleksowym badaniom i leczeniu, to w dobie panującej pandemii, mamy do nich utrudniony dostęp. Musimy radzić sobie sami.

Po pierwsze: odpowiednia higiena wzroku (ustawienie monitora komputera, regularne przerwy, ćwiczenie mięśni oczu, okulary z filtrem).
Po drugie: zdrowy styl życia, aktywność fizyczna, dieta i suplementacja (antyoksydanty, witaminy i minerały wzmacniające wzrok).

W oparciu o tę wiedzę powstała formuła EYE STAR.

EYE STAR to suplement diety polecany osobom odczuwającym zmęczenie wzroku i pogorszenie ostrości widzenia. Wskazania do stosowania: praca przy komputerze, praca z laptopem, tabletem i smartfonem, czytanie przy słabym świetle, oglądanie TV, kierowanie pojazdem w nocy.

Pogorszenie widzenia może mieć również podłoże fizjologiczne związane z następstwem upływających lat, a niekiedy może ono wynikać z chorób wieku starszego. EYE STAR niesie pomoc osobom zagrożonym utratą wzroku z powodu zaćmy, AMD, jaskry lub powikłań cukrzycy, osobom z wadami wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, starczowzroczność).

Działanie EYE STAR to

  • poprawa zdolności adaptacyjnych oczu,
  • ochrona antyoksydacyjna wszystkich struktur oka,
  • poprawa mikrokrążenia w naczyniach,
  • ochrona nerwu wzrokowego.

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka dziennie.


mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2020 weszły w życie nowe Ogólne Warunki i nowa Umowa najmu Pojazdu floty STARLIFE.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31.1.2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 31.1.2020.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…