STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

PAPAYA PLUS STAR na kłopoty z trawieniem

Zdolność organizmu do samoleczenia i obrony przed chorobami jest ściśle związany ze sposobem odżywiania oraz jakością spożywanych produktów. Pożywienie jest dla człowieka źródłem składników niezbędnych do przebiegu wszystkich procesów życiowych.

Jednakże, zanim to co spożyjemy stanie się budulcem lub będzie wykorzystane jako energia, musi przejść skomplikowany proces przemiany z udziałem enzymów, produkowanych min. przez trzustkę i tych, które pochodzą ze świeżej żywności. Podstawowa zasada zdrowego odżywiania głosi: „Do zjedzenia nadaje się wszystko co podlega zepsuciu i gniciu, ale zanim to nastąpi.” Niestety, współczesna dieta w większości składa się z produktów wysoce przetworzonych, rafinowanych i pasteryzowanych. Oczyszczona, biała mąka nie zepsuje się w przeciwieństwie do świeżo zmielonego pełnego ziarna. Robaki i bakterie nie zaatakują jabłka pokrytego woskiem ani napromieniowanej główki kapusty. Dlaczego? Bo takie produkty praktycznie nie nadają się do zjedzenia, tymczasem my… zjadamy je codziennie. Dieta pozbawiona enzymów uderza w najczulszy punkt organizmu w jego układ wewnątrz wydzielniczy i prowadzi do chorób, których początki często bywają ignorowane. Manifestują się one pod postacią bólu brzucha, wzdęć, zaparć, biegunek a lekceważone mogą prowadzić do tycia, cukrzycy, wrzodów żołądka, chorób zapalnych jelit i innych.

Najlepiej poznanym działaniem enzymów jest działanie trawienne. Aby proces trawienia przebiegał prawidłowo, potrzebujemy wielu enzymów. Każdy enzym działa bowiem inaczej, spełnia określone zadanie i jak jeden klucz pasuje tylko do jednego zamka. Ten który rozkłada białka nigdy nie rozłoży tłuszczu czy cukru.

Aby zrównoważyć niedobory enzymów polecamy PAPAYA PLUS STAR. W składzie produktu znajduje się wszystko co jest niezbędne do dobrego trawienia, perystaltyki jelit oraz wzrostu flory bakteryjnej jelit.

PAPAYA PLUS STAR to produkt w płynie. W składzie produktu znajdują się enzymy pozyskiwane z owoców papai, które ułatwiają trawienie białek pokarmowych i białek bakteryjnych, kilka rodzajów błonnika (regulacja perystaltyki jelit i składu flory bakteryjnej) oraz podnoszący odporność aloes zwyczajny.

Składniki (30 ml): puree z papai, nasiona lnu, nasiona babki płesznika, pektyny cytrusowe, miąższ aloesu zwyczajnego, ekstrakt z liści yucca.

Zalecane dawkowanie: 2 × 15 ml przed głównym posiłkiem. Popić obficie wodą. Enzymy można łączyć ze wszystkimi lekami i kuracjami.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2020 weszły w życie nowe Ogólne Warunki i nowa Umowa najmu Pojazdu floty STARLIFE.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31.1.2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 31.1.2020.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…