STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

ANATOMAX STAR i… ból przegrywa

Im człowiek starszy, tym więcej trapi go dolegliwości. Gdy bolą stawy tracimy niezależność, swobodę w poruszaniu się i wykonywaniu codziennych czynności a nocą ból nie pozwala zasnąć.

Stawy bolą, bo one również starzeją się z wiekiem. Jedną z przyczyn jest zmiana ilości i jakości mazi stawowej. Maź stawowa to swoisty „towot” dla stawów, to substancja, która chroni chrzęstne powierzchnie stawów, zmniejsza tarcie między nimi i dostarcza składników niezbędnych do ich regeneracji. Kiedy jest jej za mało, pojawia się trudny do zniesienia ból, rozwija się stan zapalny, który prowadzi do degeneracji i zwyrodnień stawów.

Stawy objęte zmianami „trzeszczą” i „skrzypią” jak źle naoliwione, zardzewiałe zawiasy. Na zwyrodnienia narażone są przede wszystkim te stawy, które wykonują codziennie powtarzane ruchy oraz stawy, które dźwigają nadmierną masę ciała (biodrowe, kolanowe, skokowe stawy kręgosłupa). Szkodzi im zarówno duży wysiłek (ciężka praca, forsowny trening), ale także bezczynność i brak fizycznej aktywności.

Jak radzić sobie z bólem?

Powszechnie stosowane, dostępne w aptece środki przeciwbólowe i przeciwzapalne znieczulają, ale nie uzdrawiają chorych stawów. Mają też wiele ujemnych skutków.

Ratunkiem w bólu może być ANATOMAX STAR, łagodny i bezpieczny środek, zawierający organiczny związek siarki (MSM) o działaniu przeciwzapalnym i odbudowującym. Co więcej, ANATOMAX STAR działa przeciwbólowo (bóle migrenowe, oparzeniowe, reumatyczne, bóle wysiłkowe i przeciążeniowe) i przeciwalergiczne.

Właściwości ANATOMAX STAR są wielowymiarowe. Dzięki zawartej w ANATOMAX STAR siarce wszystkie elementy aparatu ruchu sprawnie funkcjonują. Produkt wspomaga produkcję i poprawia jakość mazi stawowej, łagodzi stany zapalne w obrębie układu kostno-stawowego, przyspiesza regenerację tkanek po urazach i zabiegach operacyjnych.

ANATOMAX STAR polecamy zarówno sportowcom borykającym się z przeciążeniami i kontuzjami, osobom wykonującym ciężką pracę fizyczną oraz osobom cierpiącym na reumatyzm i zmiany zwyrodnieniowe stawów.

Siarka to również jeden z kluczowych pierwiastków mających wpływ na stan skóry, włosów i paznokci. Dlatego znajdziemy ją składzie preparatów dermatologicznych i pielęgnacyjnych. Właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze ANATOMAX STAR sprawdzą się wspomagająco w leczeniu trądziku, łuszczycy, grzybicy, łojotoku i blizn.

ANATOMAX STAR: MSM (metylosulfonylometan) 1.500 mg; witamina C 100 mg; koci pazur (kora, ekstrakt) 50 mg.

Zalecane stosowanie: 1 kps. 2 × dziennie przed posiłkiem lub 2 kps. jednorazowo po dużym wysiłku fizycznym.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…