STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

PROTECT STAR – pomoże Tobie i Twojej wątrobie

Wątroba jest największym, miąższowym narządem w organizmie człowieka. Jej rola w utrzymaniu nas przy życiu jest nie mniejsza niż jej rozmiar.

Możesz żyć z jedną nerką, bez wyrostka robaczkowego, pęcherzyka żółciowego, a nawet żołądka. Ale bez wątroby jest to niemożliwe.

  Wątroba jest narządem wielofunkcyjnym:
 • fabryką produkującą: żółć, białka osocza, enzymy, czynniki krzepnięcia
 • magazynem dla: glikogenu, cholesterolu, witamin A, D, B12, żelaza, miedzi
 • filtrem dla krwi
 • zakładem utylizacji odpadów
 • centralnym laboratorium przemian metabolicznych: białek, tłuszczy, cukrów.

Bez wątroby nie mógłbyś trawić pokarmów ani usuwać z organizmu szkodliwych substancji. Proces recyklingu, utylizacji i wydalania toksyn to jedno z najważniejszych zadań wątroby. Wątroba filtrując krew z całego ustroju, analizuje jej zawartość, a następnie rozstrzyga, które ze związków mają być wydalone, a które zmagazynowane lub odbudowane.

Wątroba pracuje wspólnie z pęcherzykiem żółciowym. Wątroba produkuje żółć a pęcherzyk ją zagęszcza i przechowuje, a później użytkuje tylko w jednym celu, by ułatwić trawienie tłuszczy.

Wątroba jako jedyny organ potrafi się regenerować i odbudować nawet po uszkodzeniu lub chirurgicznym usunięciu znacznej jego części.

Wątroba pracuje niezauważalnie i swoje cierpienia znosi bez skargi. Dlaczego? Bo nie posiada unerwienia czuciowego, więc nie boli. W początkowej fazie, zaburzenia pracy wątroby mogą przebiegać zupełnie bezobjawowo, do czasu gdy wątroba się powiększy, ulegnie stłuszczeniu lub zwłóknieniu. Kłujący ból w okolicy prawego podżebrza, mdłości, wzdęcia i częste odbijanie to sposób w jaki wątroba woła o pomoc.

Nie ignoruj niestrawności, zaburzeń miesiączkowania, świądu skóry, zmęczenia i bólu stawów. One też mogą być przyczyną złej pracy wątroby.

PROTECT STAR o składzie: wyciągi z nasion ostropestu plamistego, drapacza lekarskiego, mniszka lekarskiego, witamina C, witamina E, beta-karoten.

Składniki produktu wspomagają regenerację miąższu wątroby, rozkurczają mięśnie gładkie dróg żółciowych i jelit, pobudzają wydzielanie żółci.
Dzięki PROTECT STAR znikną nudności, wzdęcia i problemy z trawieniem tłustych i ciężko-strawnych potraw.

  Stosuj:
 • W zaburzeniach pracy wątroby i wydzielania żółci
 • W kuracjach oczyszczania wątroby
 • Wspomagająco w chorobach wątroby (stłuszczenie, marskość) oraz pęcherzyka żółciowego (cholestaza, kamienie w woreczku)

Zalecane dawkowanie: 2 × 1 tabletka dziennie.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…