STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

CHITOSAN 500 STAR i pandemia wagi ciężkiej

Czy po pandemii koronawirusa czeka nas epidemia otyłości? Tyjemy, bo zajadamy stres.
Po roku od wprowadzanych obostrzeń i czasowych lockdown widać, że nadwaga i otyłość stały się nie mniejszym problemem niż sam COVID-19. Brak możliwości wychodzenia z domu, izolacja społeczna, samotność i brak aktywności zwiększają poziom stresu, a ten rodzi chęć sięgania po słodkie lub słone przekąski.

Jak radzić sobie z pokusami własnej lodówki?
Problem rozwiąże CHITOSAN 500 STAR.

CHITOSAN 500 STAR zawiera chitosan, naturalny błonnik z „owoców morza” (krabów i ostryg). To szansa dla Twojego dużego apetytu i słabej woli.

Strukturalnie chitosan jest celulozą (błonnikiem) pochodzenia zwierzęcego. Obecnie to jeden ze składników produktów, obiecujących szybką utratę wagi.

Czy faktycznie chitosan może nasz odchudzić i na czym polega jego działanie?

Chociaż chitosan nazywany jest blokerem tłuszczu, to jego działanie w żaden sposób nie wpływa na procesy energetyczne zachodzące w organizmie. Chitosan ogranicza jedynie wchłanianie tłuszczu i jego eliminację.

Chitosan wiąże duże cząsteczki tłuszczy zanim te trafią do jelit, ulegną strawieniu i wchłonięciu. W żołądku, pod wpływem wody chitosan pęcznieje, tworzy lepki żel, który niczym magnes przyciąga związki o wysokiej kaloryczności i tworzy z nimi trwałe „odpady” przeznaczone do wydalenia.

Inną właściwością chitosanu jest działanie ochronne na śluzówkę żołądka: łagodzenie objawów nadkwasoty i gojenie nadżerek i wrzodów.

Jest jeszcze jedno! Jako absorbent, chitosan eliminuje metale ciężkie, wiąże jony chloru z soli kuchennej, zapobiegając nadciśnieniu i skurczom naczyń.

CHITOSAN 500 STAR to „wyjście awaryjne”, dzięki któremu unikniesz kulinarnych pułapek, zmniejszysz kaloryczność posiłków, nie przytyjesz i pozbędziesz się „wyrzutów sumienia”, gdy złamiesz zasady diety. Razem z tobą tworzy zgrany duet: ty zjadasz to, co zakazane a on to usuwa.

Z CHITOSAN 500 STAR możesz bezpiecznie pożegnać niechciane kilogramy. Możesz też zażywać go w celach leczniczych, by obniżyć poziom trijglicerydów i oczyścić naczynia krwionośne ze złogów cholesterolu.

CHITOSAN 500 STAR zalecany jest osobom z nadwagą, otyłym, z nadciśnieniem o małej sprawności ruchowej, u których tusza stanowi duże ryzyko utraty zdrowia. CHITOSAN 500 STAR polecamy osobom, które maja słabą wolę i ulegają zachciankom i tym, którzy kontrolują dietę, ale w pewnych sytuacjach jak np. uroczyste kolacje, imieniny, urodziny ulegają pokusom.

CHITOSAN 500 STAR (6 tabletek): Chitosan 3.000 mg.

Zażywaj: 2 tabletki 3 × dziennie, najlepiej 20–30 minut przed posiłkiem.

Jeżeli przyjmujesz leki przestrzegaj zasady: zachowaj 2-godzinną przerwę pomiędzy CHITOSAN 500 STAR a innymi preparatami i lekami, ponieważ jako absorbent zmniejsza ich przyswajanie.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…