STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

RESVERATROL STAR

Lampka czerwonego, wytrawnego wina to samo zdrowie, mawiali Grecy, nazywając wino „najszlachetniejszym wśród napojów, najsmaczniejszym wśród lekarstw i najprzyjemniejszym wśród pokarmów”. W każdej antycznej „apteczce” znajdował się składzik win z przeróżnymi dodatkami, które pomagały na wszelakie schorzenia. Czyżby czerwone wino miało w sobie coś, czego nie mają inne procentowe napoje?

Prozdrowotny aspekt picia wina

Zjawisko nazwane paradoksem zdrowia Francuzów dowodzi, że wino ma właściwości prozdrowotne. Od lat zastanawiano się, dlaczego mieszkańcy Francji, pomimo dość tłustej diety i sporej ilości wypijanego wina, żyją znacznie dłużej i cieszą się lepszym zdrowiem niż obywatele innych krajów europejskich? Odpowiedź tkwi w analizie składników wina. W tym tak chętnie serwowanym do posiłku trunku, znajdują się związki jakich nie znajdziemy ani w polskiej wódce, ani w szkockiej whisky, ani w czeskim piwie. Te związki to polifenole, a ich plejotropowe działanie wynika bezpośrednio z właściwości antyoksydacyjnych. Wśród nich najbardziej ceniony jest resveratrol otrzymywany ze skórek i pestek czerwonych winogron.

Resveratrol jest substancją ochronną roślin (fitoaleksyna). Rośliny produkują resveratrol w odpowiedzi na uszkodzenia, lub atak patogenów. To również substancja która potencjalnie wpływa na zdrowie organizmu człowieka. Działa nie tylko odmładzająco i przeciwstarzeniowo ale realnie wspomaga leczenie wielu chorób.

Tym, którzy wina nie piją, polecamy suplement diety RESVERATROL STAR.

RESVERATROL STAR to kapsułki zawierające resveratrol w postaci biologicznej. Nasz organizm doskonale je przyswaja i w pełni wykorzystuje ich potencjał.

Składniki (2 kapsułek): Vitis vinifera, pozyskany z pestek winogron; 200 mg.

W czym jest pomocny?

Profilaktyka układu krążenia: resveratrol działa przeciwmiażdżycowo, chroni śródbłonek naczyń, stabilizuje ciśnienie krwi i zmniejsza ryzyko zmian zakrzepowych w naczyniach. Wspomaga pracę serca i zapobiega incydentom niedokrwiennym.

Profilaktyka przeciwnowotworowa: zmniejsza oksydacyjne uszkodzenia komórek, obniżając ryzyko rozwoju nowotworów. Zapobiega mutacjom i unaczynieniu guzów, podnosi wrażliwość komórek na działanie chemioterapeutyków, stosowanych w leczeniu onkologicznym np. raka płuc, raka szyjki macicy, przewlekłej białaczki szpikowej. Może zapobiegać lub opóźniać rozwój nowotworów u palaczy.

Profilaktyka cukrzycy typu II: wspomaga walkę z cukrzycą typu i jej powikłaniami. Zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, obniża poziom glukozy we krwi, obniża poziom hemoglobiny glikowanej, zapobiega stłuszczeniu wątroby i wspomaga walkę z nadwagą.

Dla urody: wpływa na regenerację skóry, i zwiększa jej odporność na działanie czynników środowiska (UV), chroniąc włókna kolagenu i elastyny przed destrukcją.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…