STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

CHROMIUM STAR – stop dla apetytu

Wiosna i lato to najlepszy czas, by pozbyć się zbędnego balastu. Latem natura sprzyja odchudzaniu, ciepło słoneczka i czas urlopów zachęcają do większej aktywności, a różnorodność naturalnych i zdrowych produktów daje szansę powodzenia diecie. Pamiętajcie tylko o tym, że przy znacznej nadwadze, odchudzaniu to projekt na kilka miesięcy, a nie akcja wakacyjna. Mądre odchudzanie jest sztuką i kto chce zwyciężyć w tej walce musi poznać jej zasady.

Nadwaga nie jest dziełem przypadku i jeżeli nie jest skutkiem choroby lub efektem leczenia to jej przyczyn należy upatrywać w nawykach żywieniowych i stylu życia. To jak się odżywiamy, czy aktywnie spędzamy wolny czas, jak radzimy sobie ze stresem skutkują albo zdrowiem i zgrabną sylwetką, lub przeciwnie, zabierają nam sprawność, urodę a pozostawiają chorobę i zbędne kilogramy. Obecne trendy chociaż łaskawiej patrzą na krągłe kształty to nie oszukujmy się w modzie jest szczupła i wysportowana sylwetka. W dążeniu do uzyskania idealnego rozmiaru przodują Panie, mistrzynie w tropieniu wszelkich niedoskonałości w wyglądzie i ekspertki diet odchudzających.

Walka z kilogramami trwa nieprzerwanie od wieków, zmieniają się jedynie wzorce i proporcje ciała doskonałego oraz sposoby walki z tuszą.

W tej walce wszystkie chwyty są dozwolone. Stary, wypróbowany i skuteczny sposób to mniej jeść i więcej się ruszać. Ale odkąd pojawiły się suplementy odchudzające ta stara metoda zyskała potężnego sojusznika. Takich suplementów w ofercie STARLIFE mamy spory wybór.

Walka z nadwagą jest niezwykle trudna, szczególnie, gdy lubimy jeść i czerpiemy z jedzenia dużą przyjemność. W takim przypadku odchudzanie to prawdziwa próba silnej woli, która słabnie, gdy słabnie zapał i motywacja. Wtedy z pomocą przychodzą środki hamujące łaknienie, które eliminują uczucie głodu i chęć na podjadanie. Zamiast ganić się za słaby charakter i mieć do siebie pretensje, włącz do diety suplement z chromem.

Silna potrzeba jedzenia słodyczy, jaką odczuwasz, może być objawem niedoboru chromu. Pomyśl, czy Twój organizm domaga się chromu czy cukru!

CHROMIUM STAR zawiera bezpieczną formę chromu trójwartościowego. Po spożyciu ulega przemianom, które skutkują hamowaniem apetytu na słodycze, ale także wyrównaniem poziomu glukozy we krwi. U osób z cukrzycą bądź nietolerancją glukozy takie wahania cukru we krwi, powoduje niekontrolowane napady głodu i prowadzą do otyłości.

Chrom jest składnikiem czynnika tolerancji glukozy i obniża nie tylko poziom cukru ale również stężenie cholesterolu (zapobiega miażdżycy). Znakomicie sprawdzi się u osób z zaburzeniami nastroju, sięgających po słodkości w sytuacjach gorszego nastroju i stresu.

Chrom jest lepiej przyswajalny, gdy dostarcza się go w połączeniu z witaminą C. Gdy pojawia się chęć na dojadanie w krótkim czasie po posiłku, zaleca się zażywanie przed kolejnym posiłkiem produktów z błonnikiem.

CHROMIUM STAR: (chlorek chromu III) 200 µg.

Zalecane dawkowanie: 1 tabletka dziennie.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…