STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

APPLE VINEGAR STAR – ocet jabłkowy w tabletkach

Niegdyś ocet z jabłek produkowano niemal w każdym domu. Stosowano go jako przyprawę, środek konserwujący żywność. Był uważany za domowy kosmetyk, środek wzmacniający, dodający energii, poprawiający trawienie i odchudzający.

  Ocet powstaje z najzdrowszej części jabłek czyli ze skórek, w procesie fermentacji z udziałem bakterii octowych. Pomimo tego, że skórka jabłka ma grubość 1/4 milimetra, jest magazynem substancji zapasowych i potrafi pomieścić w sobie tysiące dobroczynnych substancji. W skórce jabłka znajduje się:
 • błonnik
 • witaminy z grupy B, C oraz prowitamina A
 • sole zasadowe potasu, magnezu, wapnia, żelaza, miedzi, cynku
 • kwasy organiczne (jabłkowy, cytrynowy, bursztynowy i ursolowy)

  Jak działa ocet jabłkowy?
 • odkwasza
 • odtruwa
 • odwadnia
 • reguluje ciśnienie
 • likwiduje zapalenia
 • pomaga w problemach skórnych
 • cukrzycy
 • zaburzeniach trawienia

O tym, że ocet jabłkowy może pomagać w kłopotach jelitowych i jest zabójcą mikrobów, nasi przodkowie dowiedzieli się obserwując zachowanie chorych zwierząt. Zwierzęta te instynktownie zjadały na pół nadgnite jabłka, zaszywały się w kąt, czekając aż choroba minie. Jedną z cenionych właściwości octu jabłkowego są właściwości odchudzające.

Jak odchudza ocet jabłkowy?

Pięknie, bez zwisów i zwiotczeń oraz efektu jo-jo, a to wszystko za sprawą min takich związków jak: pektyny, kwas ursolowy, potas, magnez.

Kwas ursolowy i pektyny uważane są za główne składniki, który kształtuje sylwetkę. Pektyny hamują apetyt i daje uczucie sytości. Kwas ursolowy spala kalorie, zmienia proporcje tkanki mięśniowej do tkanki tłuszczowej, poprawia siłę mięśni i zapobiega powstawaniu efektu jo-jo. Przyjmując ocet jabłkowy, pozbędziesz się tez nadmiaru wody z organizmu.

Sole potasu regulują gospodarkę wodną, działają łagodnie moczopędnie, utrzymują tonus mięśni i sprawiają, że skóra zachowuje elastyczność.

Potas i magnez to pierwiastki alkaliczne, które odkwaszają organizm, regulują ciśnienie i wspomagają funkcje układu krążenia.

Kwas jabłkowy w połączeniu z zasadami tworzy glikogen, poprawia stan naczyń krwionośnych, sprzyja tworzeniu się czerwonych krwinek i utrzymuje regularne cykle menstruacyjne.

Ponieważ smak octu jabłkowego może zniechęcać do picia, firma STARLIFE przygotowała tabletki z octem jabłkowym, które bez problemu możesz stosować razem z dietą. Dla osób z wrażliwym żołądkiem zaleca się przyjmować produkt APPLE VINEGAR STAR w trakcie jedzenia 3 × dziennie po 2 tabletki.

Składniki (6 tabletek): ocet jabłkowy 1.440 mg; kwas octowy 504 mg.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…