STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

CORDYCEPS STAR – komfortowa jesień życia seniora

Niczego w życiu nie możemy być bardziej pewni jak tego, że się zestarzejemy. Ale nie wszyscy z tego powodu zachorują na raka, doświadczą bólu stawów i nie każdy dostanie w prezencie laskę i trzecie zęby.

Starość to jeden z etapów naszego życia. Jej rzeczywisty początek wyznacza pojawienie się biologicznych, psychologicznych i społecznych zmian w życiu. Zmienia się nasz wygląd, sprawność, zachowanie i sposób myślenia. Pierwsze oznaki starzenia widoczne są w lustrze. Inne, będące w naszym odczuciu efektami starzenia np.: pogorszenie wzroku, niedosłuch, problemy z pamięcią i choroby, rozwijają się skrycie i nie są zaprogramowane przez naturę.

Chociaż starzenie ma indywidualny charakter i przebieg, to zawsze towarzyszące mu zmiany są procesami wstecznymi, które obniżają sprawność komórek, tkanek, narządów i zwiększają podatność na choroby. Jest dużo prawdy w stwierdzeniu, że kiedy przychodzi starość „kurczą się możliwości i mijają chęci”.

W praktyce, aby zdefiniować początek tego procesu posługujemy się mało precyzyjnym wskaźnikiem - wiekiem metrykalnym. Nie trudno jednak zauważyć, że ludzie starzeją się w różnym tempie. O ile wiek kalendarzowy zmienia się w stałym rytmie, o tyle ta sama jednostka czasu nie oznacza tego samego z punktu widzenia fizjologii. Dwie osoby w tym samym wieku mogą różnić się zarówno wyglądem jak i kondycją. Podeszły wiek nie jest zatem sam w sobie czynnikiem chorobotwórczym i nie istnieją choroby zarezerwowane wyłącznie dla tego okresu. Wiele z nich dotyka ludzi znacznie młodszych, ale Ci chorują z nadzieją na wyzdrowienie, czego brakuje ludziom w starszym wieku.

Część z nas zapewne dożyje starości w dobrym zdrowiu i jest to bardzo realne, bo o mechanizmach sterujących tym procesem wiemy coraz więcej. Gerontologia, to dziedzina nauki, która w praktyce testuje metody prewencyjne, bezpośrednio związane z teoriami dotyczącymi przyczyn starzenia się.

Jedna z nich dotyczy długości życia komórek i starzenia replikacyjnego. Według niej, starzenie to proces zaprogramowany, związany z utratą zdolności komórek do dzielenia się (telomery). Druga zakłada, że proces ten jest wynikiem oddziaływania środowiska i czynników mutagennych, które prowadzą do błędów w kopiowaniu genów komórek. Kiedy poziom tych błędów jest wyższy niż naturalna zdolność komórek do samonaprawy, komórki giną lub chorują.

Profilaktyka zdrowia seniora powinna być zasadniczo realizowana przez całe życie, ale najważniejszy jest okres poprzedzający jesień życia, gdy jeszcze można wywierać wpływ na dynamikę procesów zachodzących w organizmie.

Wszystkim seniorom w trosce o ich zdrowie polecamy suplement diety CORDYCEPS STAR.

CORDYCEPS STAR, eliksir młodości i długowieczności, wysoce witalny kompleks składników, stworzony na bazie starochińskiej receptury z okresu dynastii Ming. CORDYCEPS STAR to wspaniałe remedium na dobre zdrowie i przeciw chorobie. W jego składzie znajdują się ekstrakty rzadkich gatunki grzybów i roślin, które spowalniają procesy starzenia, podnoszą odporność organizmu na stres i wysiłek, regulują krążenie, wspomagają walkę z chorobą i procesy regeneracji.

CORDYCEPS STAR: ekstrakty z grzybów Cordyceps, Reishi, korzeni Pseudostellaria heterophylla, liści Gynostemma pentaphyllum, korzeni imbiru.

Zalecane dawkowanie: profilaktycznie 2 × 2, dawki terapeutyczne od 6 kapsułek dziennie.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…