STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
dzialsp@starlife.pl
¨
Powrót do listy artykułów

ROYAL WALNUT STAR – królewski orzech

Jelita są ważnym organem uczestniczącym w procesie trawienia oraz elementem wielostopniowego systemu usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Przewód pokarmowy jest największym organem kontaktu ze środowiskiem, a jego czynność dalece wykracza poza trawienie, wchłanianie i wydalanie.

Od stanu jelit oraz ich czynności zależy kondycja całego organizmu. Każda dłużej utrzymująca się dysfunkcja jelit powoduje niedożywienie, osłabia odporność, zwiększa poziom toksemii organizmu, dając zielone światło do rozwoju niemal każdej choroby infekcyjnej i nieinfekcyjnej.

Skutki „niestrawności” po zbyt obfitym posiłku lub zjedzeniu czegoś nieświeżego mogą każdemu się przytrafić. Sporadyczne wzdęcia i zgaga zwykle nie pozostawiają wątpliwości, co do ich przyczyny i nie wymagają niczego, poza większą ostrożnością na przyszłość. Jeżeli jednak incydenty takie powtarzają się często, mamy powód do niepokoju.

Każdy jelitowy problem ma na ogół określone przyczyny ale istnieje grupa czynników patogennych wspólnych dla większości zaburzeń. Warunkuje je bowiem w dużej mierze to, co jemy i jak jemy. Na funkcję układu pokarmowego wpływają także inne okoliczności: codzienne stresy, brak ruchu i przyjmowane leki. Kiedy jelita niedomagają, w ich świetle gromadzą się toksyczne odpady i resztki pokarmowe, które stają się pożywieniem dla nieproszonych gości. Długie zaleganie treści w jelitach pociąga za sobą rozwój szkodliwych dla człowieka bakterii i stwarza idealne warunki do rozwoju pasożytów.

„Śmierć czai się w jelicie” mawiał średniowieczny alchemik i medyk Paracelsus i miał rację! Zaniedbywanie i lekceważenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego z biegiem czasu prowadzi do brzemiennych w skutkach kłopotów.

ROYAL WALNUT STAR

Z zielonej okrywy orzecha włoskiego nasze babcie przyrządzały miksturę na niestrawność, bolesne skurcze jelit, owrzodzenia i wypryski skóry. Stosowały ją by wypędzić z ciała pasożyty (owsiki, glisty). Podobne działanie wykazują także liście i kora drzewa, stosowane jako składniki suplementów diety. Farmakogniści potwierdzili szerokie spektrum ich działania, uzasadniając je m. in. obecnością specyficznego związku o nazwie juglon. Ten organiczny związek chemiczny jest jednym z najsilniejszych związków antyseptycznych znanych w przyrodzie. Poza juglonem w korze drzewa znajdują się antyseptycznie kwasy organiczne, flawonoidy, przeciwbiegunkowe garbniki i taniny oraz olejki eteryczne.

ROYAL WALNUT STAR, skład (2 kapsułek): Juglans regia (kora drzewa orzecha włoskiego) 800 mg.

Produkt zawiera sproszkowaną korę młodych gałązek drzewa orzecha włoskiego i znajduje zastosowanie w walce z pasożytami układu pokarmowego, w leczeniu wspomagającym zakażeń bakteryjnych i grzybiczych jelit oraz skóry. Suplement wykazuje silne właściwości bakteriobójcze w stosunku do paciorkowców, gronkowców, pałeczek duru brzusznego i czerwonki.

ROYAL WALNUT STAR można stosować: w niestrawności, bolesnych skurczach jelit, nieżytach przewodu pokarmowego, zaparciach, biegunce bakteryjnej, zatruciach, zakażeniach grzybiczych, owrzodzeniach, w profilaktyce cukrzycy, trądziku, zapaleń ropnych, żylaków.

Zalecane dawkowanie: 2 × 1 kapsułka.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów


1.1.2021 wchodzą w życie nowe Ogólne Warunki Programu AUTO STARLIFE, system AUTO1.000.
Potrzebujemy Twojej decyzji w terminie do 31. 12. 2020.
Akceptacja = użytkujesz Pojazd dalej.
Brak akceptacji = Pojazd należy zwrócić do centrali STARLIFE do 7.1.2021.

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…