STARLIFE

Produkty gratis

Memory game

Propozycje prezentów:

PAKIET:

Problemy:

Biuro obsługi klienta:
+48 655 065 500
infoPL@zdravi.online
¨
Powrót do listy artykułów

CORDYCEPS STAR – jeden suplement na wiele problemów

Medycyna akademicka poczyniła ogromne postępy w dziedzinie diagnostyki medycznej, czego niestety nie można powiedzieć o leczeniu chorób przewlekłych. Powodem braku spektakularnych sukcesów jest medyczna krótkowzroczność, postrzeganie problemów zdrowotnych w ramach wielu specjalizacji medycznych i marginalizowanie udziału w terapii samego pacjenta. Lekarzom umyka z pola widzenia złożona natura ludzkiego organizmu i fakt, że choroby cywilizacyjne współwystępują ze sobą, a ich przyczyna jest wieloczynnikowa.

Jak widać z codziennej praktyki milionów pacjentów, współwystępowanie różnych problemów zdrowotnych wymaga stosowania wielu leków, które przepisywane są choremu nie przez jednego lecz wielu lekarzy. Efektem takiego leczenia są często nowe problemy związane z nietolerancją leków oraz ich interakcjami.

Inaczej przyczyny i leczenie chorób współwystępujących postrzega medycyna chińska. Zgodnie z jej kanonami w organizmie wszystko jest ze sobą powiązane a jednocześnie podlega tym samym prawom, które rządzą w naturze. Organizmy żywe tworzą łańcuch troficzny, w obrębie którego następuje ciągła wymiana materii (substancji) i energii pomiędzy człowiekiem a otaczającym go światem. Chińczycy uważają, że nie ma chorób. Są tylko ludzie, którym brakuje… energii.

Energia chi w chińskiej filozofii i medycynie stanowi podstawę każdego życia. Jest ona siłą napędową wzrostu oraz procesów życiowych, które odpowiadają za integrację całego organizmu.

Pełne zdrowie to odpowiedni poziom energii oraz swobodny, niczym nie zakłócony obieg chi zgodny z rozkładem zegara narządów.

Nadmiar lub niedobór energii może zaburzyć pracę narządu lub wielu narządów. Przykładem chorób z nadmiaru jest: nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, nadczynność tarczycy. Choroby niedoborowe: niedokrwistość, bezpłodność, nawracające infekcje, zaburzenia wzrostu i wszelkie niedoczynności.

TMCh skupia się zatem na odbudowaniu zasobów tej energii oraz przywrócenie jej prawidłowej cyrkulacji.

Wiedzę tę wykorzystali Chińczycy, by tworzyć niezwykłe witalne „receptury mocy”, których zadaniem było utrzymywanie tej energii na poziomie, który zapewniał dobre zdrowie i odpowiednią jakość życia.

CORDYCEPS STAR, eliksir młodości i długowieczności, wysoce witalny kompleks składników, stworzony na bazie starochińskiej receptury z okresu dynastii Ming.

CORDYCEPS STAR to wspaniałe remedium na dobre zdrowie i przeciw chorobie. W jego składzie znajdują się ekstrakty rzadkich gatunków grzybów i roślin, które spowalniają procesy starzenia, podnoszą odporność organizmu na stres i wysiłek, regulują krążenie, poprawiają sprawność seksualną, wspomagają walkę z chorobą i procesy regeneracji.

CORDYCEPS STAR, zgodnie z zasadami medycyny chińskiej podnosi poziom energii witalnej, reguluje obieg energii chi i usuwa blokady na drodze jej swobodnego krążenia.

CORDYCEPS STAR: ekstrakty z grzybów Cordyceps, Reishi, korzeni Pseudostellaria heterophylla, liści Gynostemma pentaphyllum, korzeni imbiru.

Zalecane dzienne spożycie: profilaktycznie 2 × 2, dawki terapeutyczne od 6 kapsułek dziennie.

mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy STARLIFE


 
Powrót do listy artykułów

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…