STARLIFE

Бесплатные продукты

Категория:

ПАКЕТ:

Претензии:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz

Условия поставки

  1. Prodávající dodá zboží Kupujícímu tím, že zboží Kupujícímu předá, nebo tím, že zboží předá prvnímu dopravci. To platí i v případě Kupujícího, který je spotřebitelem, pokud Kupující dopravce určil, aniž mu byl Kupujícím nabídnut. V opačném případě je zboží Kupujícímu, který je spotřebitelem, odevzdané, až mu ho předá dopravce.
  2. Dodá-li Prodávající Kupujícímu větší množství zboží, než bylo ujednáno, je Smlouva uzavřena i na přebytečné množství, ledaže je Kupující bez zbytečného odkladu odmítne.
  3. Dostupnost konkrétního produktu je uvedena vždy v detailu tohoto produktu na www.starlife.cz. Dodací lhůta je závislá na dostupnosti produktu, platebních podmínkách a podmínkách dodání, a činí maximálně 5 pracovních dnů. Společně se zásilkou obdrží Kupující daňový doklad/fakturu. V rámci efektivity dodání zboží si Prodávající vyhrazuje možnost zaslat Kupujícímu zboží ve více dodávkách, přičemž náklady na poštovné hradí Prodávající. Dodací lhůta začíná u zboží, které bude Kupujícím placeno při převzetí, tj. na dobírku, běžet dnem převzetí zásilky. V případě, že Kupující zvolil jinou variantu úhrady než zaplacení zboží při jeho převzetí, začíná dodací lhůta běžet až od úplného zaplacení kupní ceny, tj. od připsání příslušné částky na účet Prodávajícího.
  4. Prodávající akceptuje následující dodací podmínky:
    • (a) osobní převzetí na centrále Prodávajícího na adrese: Palouky 616, 253 01 Hostivice
    • (b) zaslání Českou poštou
    • (c) zaslání kurýrní službou GLS

01.01.2020 вступили в силу v  новые "Коммерческие условия" и новый текст Договора на транспортные средства флотилии STARLIFE.
Ваше согласие необходимо подать до 31.01.2020.
Соглашаюсь = продолжаете ездить.
Не соглашаюсь = возвращаете автомобиль в центральный офис STARLIFE до 31.01.2020.

Подождите, пожалуйста, идет загрузка данных…