STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz

Zkušenosti s produkty

Tato stránka byla uvedena do provozu 17. 6. 2014.
Inspirujte se před nákupem zkušenostmi a názory lidí, kteří tento produkt vyzkoušeli před vámi.
Chcete naopak vy být inspirací pro ostatní?
Máte vlastní zkušenost s STARLIFE, o kterou byste se chtěli podělit s ostatními?
 • pred 2 mesiacmi som bola hospitalizová v nemocnici s akutným zápalom pankresu ale k tomu všetkemu som mala stále strašné bolesti nôh az palenie, ktoré stále neustupovali. Na neurológií mi diagnostikovali polyneuropatiu nakoľko moje telo nema vobec vitaminy a mineraly, takže dostávala som, injekcie B12 a infuzie Triogamma raz za tyzden. Od pána MUDr. Kučery mi boli doporučené prípravky CARNOSINE STAR 2-0-2, L-ARGININE STAR 2-0-2, CARSICO STAR 2-0-2 a RELAX STAR 1-0-1. K týmto prípravkom som si zakúpila aj Coral Calcium complex star, ktorý obsahuje nesmierne množstvo vitamínov aby som mohla naštartovať svoje telo. Popri týmto prípravkom užívam aj Betaglucan, Acidophilus Momentálne po mesiaci a pol užívania sa cítim dobre. Výsledky u lekára na pankreas boli v poriadku, lekár bol prekvapený ako rýchlo sa mi polepšilo. Taktiež bolesti nôh ustúpili a momentálne sa cítim dobre. Určite doporučujem prípravky od star life, ktoré sú nesmiernym pomocníkom pri akýchkoľvek ťažkostiach. Zuzana.O
   
  Štítky:
  Produkty: CARSICO STAR
 • V našem Salonu krásy je BIOTIN naším nejprodávanějším produktem......jelikož má výborné účinky na kvalitu a růst vlasů !!!!!! Zlepšuje i kvalitu pleti a nehtů......vřele doporučuji všem.....preventivní dávkování je 1-0-1....při potížích klidně ze začátku 2-0-2
   
  Štítky:
  Produkty: BIOTIN STAR
 • Dcerka 9 r.zaciname uzivat antiparasite.Otazka cim podporit imunitu,dakujem.
   
  Štítky:
  Produkty: ANTI-PARASITE STAR
 • Dcerka 9 r.zaciname uzivat antiparasite.Otazka cim podporit imunitu,dakujem.
   
  Štítky:
  Produkty: ANTI-PARASITE STAR
 • 1. dotaz: Dobrý den, HBS ukazuje druhý měsíc málo B3 (ve žlutém poli). Doporučení v tabulce je MULTISTAR, ACELORA a GOJI JUICE. B3 tam není. Jak to vidíte Vy? Odpověď: MULTI STAR 1-0-0 víčko + RELAX STAR 2-0-2. 2. dotaz: Jaké produkty brát na tinnitus (hučení v uších) ? Děkuji za radu. Odpověď: doporučuji produkty COENZY STAR Q10 EXTRA 1-0-0 a VILCACORA STAR 1-0-0.
   
  Štítky:
  Produkty: RELAX STAR
 • Produkt EVENING PRIMOSE STAR má výborné účinky pri menštruačných problémoch. Pavidelne ho s dcérami užívame už niekoľko rokov, lebo zmierňuje bolestivosť, taktiež migrénu a uvolňuje svalstvo. Preventívne ho užívame 1-0-1, pred a v čase menštruácie zvýšime dávku na 2-0-2. Doporučujeme.
   
  Štítky:
  Produkty: EVENING PRIMROSE STAR
 • Produkt ACIDOPHILUS STAR je veľmi obľúbený v našej rodine, okrem mňa ho pravidelne užíva moja dcéra, maminka a niekedy ho pridáme aj vnučke ku Colostru. Pomáha nám upraviť trávenie. Som veľmi rada, že som mohla spoznať produkty od firmy STARLIFE, ktoré ako rodina užívame už viac ako 5 rokov.
   
  Štítky:
  Produkty: ACIDOPHILUS STAR
 • Dobrý den, prosila bych radu ohledně produktu VITAMÍN K a VITAMÍN K2. Před třemi lety jsem prodělala trombózu žilních splavů. Asi 1 rok jsem užívala Warfarin, nyní bez užívání.Trombotický uzávěr levostranného příčného splavu stále trvá, i když v 10/2018 po kontrole na MR je zaznamenána nepatrná změna, kdy je podél jeho stěn vidět jemná rekanalizace splavu. Můj dotaz zní zda mohu užívat tyto vitamíny, které se týkají srážlivosti krve, když tento trombotický uzávěr nezmizel. děkuji Dana z jižních Čech
   
  Štítky:
  Produkty: VITAMIN K STAR
 • Dlhodobo som mávala pravidelne herpes (tak cca raz za mesiac). Po užívaní L-Lysine Star sa mi herpes už skoro 8 mesiacov vôbec neobjavil. O lyzíne som čítala, že pomáha okrem herpesu aj pri pri vstrebávaní vápnika do kostí a chráni cievy pred ukladaním nánosov a tvorbou aterosklerických plakov. Rovnako som čítala štúdiu, ktorá hovorila o lyzíne ako preventívnom prostriedku proti Alzheimerovej chorobe.
   
  Štítky:
  Produkty: L-LYSINE STAR
 • Skřípnutá ploténka a její uvolnění Bohužel mojí vlastní nezodpovědností k mé životní schránce jsem si vykoledoval skřípnutí meziobratlové ploténky.Kdo to zažil ví jaké to je.Pro ty kteří netuší tak buď usilovně a hlavně pravidelně cvičí zádové svalstvo.No a pro ten zbytek co se potřebují zbavit bolesti doporučuji produkt Regemax a v dávkování 0.0.6 po dobu alspoň tří dnů.Ale pokud budete mít rozum tak budete cvičit a předejdete této nepříjemnosti
   
  Štítky:
  Produkty: REGEMAX STAR
 • Celkové doplnění vitamínů Po dvou měsících užívání produktu Starlife Plus jsem dopnil potřebné vitamíny a minerály,které jsou hojně zastoupeny v tomto výtečném produktu.Vřele doporučuji jako prevenci při zimních měsících,ale pouze na dva měsíce kvůli velkému obsahu zinku.
   
  Štítky:
  Produkty: STAR PLUS
 • Bohužel vámi proklamovaný výrobek obsahuje i Jod,bohužel jsem ho na dodaném balení nenašel..A pokud někdo nemá body na zakoupení tohoto výrobku.Tak nevěšte hlavu a podivejte se sem https://www.zbozi.cz/hledani/?q=penco%20daily%20tab%2090&sgId=6etYxJIYuSQepvzN9SkjzhwoknzfkiZ7knLiYGLjkq%3D%3D&thru=sug&aq=1#utm_source=seznam.cz&utm_medium=referral A cenu budete mít stejnou i bez longevity65.
   
  Štítky:
  Produkty:
 • Vitamín C je dokonalá látka pro naše tělo. Slyšel jsem, že doporučená denní dávka tohoto vitamínu je velmi podhodnocená. Nevím, proč tomu tak je. Každopádně vitamínem C se nelze předávkovat. Kdyby jsme si ho vzali příliš, vyloučíme ho přírodním způsobem. Pro tento produkt jsem se rozhodl také proto, že mám radši přijímání tekutých látek než tablet.
   
  Štítky:
  Produkty: C 2000 STAR
 • Dobrý den. U produktu Cordyceps se píše, že zvyšuje aktivitu srdce a snižuje stres. O tom prvním jsem se přesvědčil velmi brzy, kdy jsem se svými 135 kily vydržel na tréninku stolního tenisu déle než dřív. O tom druhém jsem ze začátku pochyboval. Stolní tenis je kromě technických dovedností také hodně o psychice. Já tuto hru navíc prožívám víc než ostatní. Těžko snáším každou svoji chybu. Po dlouhobejsim braní 2 tablet Cordycepsu před každým tréninkem nebo mistrákem jsem neměl takové nervy a stolní tenis si můžu více užívat.
   
  Štítky:
  Produkty: CORDYCEPS STAR
 • Touto látkou jsem zachránil dva psy z nemoci GBS (Guillainův-Barrého syndrom), což je autoimunitní nemocnění postihující perfierní nervovou soustavu. U psů však odchází nervová soustava celá, takže ze psů stávající ležáci. Z důvodu, že je to velmi vzácné onemocnění (u lidí s incidencí od 0.16 do 4 lidí na 100 tisíc obyvatel) a u psů je to ještě menší incidence (cca 0,16 - 2 na 1.000.000) - je to tedy asi taková pravděpodobnost, že dvakrát vyhrajete ve sportce za sebou. A vzhledem k výše uvedené indikaci, i když se ví o čem tato nemoc je, nejsou na ní vykládány prostředky na další výzkum (neví se proč a jak vzniká a co je hlavní špouštěč (veterinář, který psa léčil - a to byl světová špička v neurologických poruchách u psů - viděl jen 4 případy za svůj život včetně těch našich) Vysvětlení pro neodbornou veřejnost: Jedná se o autoimnutní onemocnění, kdy v těle každý nerv máte obalený nějakým ochranným vláknem a tělo začne napadat tuto ochranu nervu, až jí celou sežere. Až se tak stane a sežere všechny obaly u všech vláken (je to jedna z lepších možností, jak nemoc postupuje) - tak se začne imunitní systém sám obnovovat. Léčba se odhadovala tak na 1-2 - díky pravidelnému podávání tohoto preperátu a právě bez nutnosti vstřebávání s inzulinem se pes postavil za 6 měsíců na nohy (v kombinaci s Carnosinem). Právě proto, že obsahuje látky, které se snadno vstřebávají přes střevní stěny do krevního oběhu a tudíž i podporují nervy, krevní oběh atd. Cena nákupu tohoto doplňku oproti ceně za vyléčení byla mizivá.
   
  Štítky:
  Produkty:
  Page 1 of 599  1.1.2020 vešly v platnost nové Obchodní podmínky a nové znění Smlouvy na automobily vozového parku STARLIFE.
  Je potřeba vaše vyjádření do 31.1.2020.
  Souhlas = jezdíte dál.
  Nesouhlas = vozidlo vrátíte na centrálu STARLIFE do 31.1.2020.

  Počkejte prosím na nahrání dat…