STARLIFE

Products for free

Игра „Пексесо“

Tips on gifts for Christmas:

ПАКЕТ:

Проблеми:

Contact us:
+420 737 252 404, -405
order@starlife.eu

Новости

NEW DIAMOND: Dagmar DURAJOVÁ

Етикети : DIAMOND vyšší pozice

1st NEW MASTER DIAMOND: Karel REIDL

NEW DIAMOND: Petra MEDVÍKOVÁ

Етикети : DIAMOND vyšší pozice

PROMO AKCE 04/2020

Етикети : promo akce zdarma argan marula LK65

Jakub Forejt je optimistou

O fantastický výsledek české atletické výpravy se loni postaral bratrský tandem Forejtů v předposlední den mistrovství Evropy juniorů ve švédském Boras. Devatenáctiletý Jakub i Michal se bez problémů probili do finále hodu diskem, kde senzačně oba získali cenné kovy. O dvě minuty starší Michal vybojoval vylepšeným osobákem 62,17 metru stříbro a mladší Jakub výkonem 61,64 metru bronz. Jakub Forejt je, stejně jako jeho bratr Michal, členem elitního týmu HESU – akademie Zuzany Hejnové a patří do vybrané skupiny Sport Teamu STARLIFE.

Jakube, jak zvládáš současnou situaci, která znamená i pro vrcholové sportovce značná omezení?
V posledních dnech se musíme, asi jako ostatní atleti, připravovat po svém. Hodně z atletů improvizuje, jak to jen jde, ale bohužel my to máme o trochu těžší. Naštěstí za vesnicí, kde bydlíme, je staré nevyužívané letiště. Už dva týdny tady házíme a trénujeme a je to to nejlepší, co teď můžeme dělat a příprava na léto jde dál podle plánu. Nic nevzdávám a věřím, že v sezóně to bude stát za to!“

Jakub Davidík: „Zatím omezení moc nepociťuji – budu připraven!“

Velikou běžeckou nadějí České republiky je teprve osmnáctiletý Jakub Davidík, člen Sport Teamu STARLIFE a dlouhodobě výrazně podporovaný akademií HESU Zuzky Hejnové.

Jakube, jak tě omezují současná nutná opatření v rámci boje s koronavirouvou epidemií?
„Mě karanténa nijak moc neomezuje, protože i tak běhám spíše v přírodě. Připravuji se na letošní Mistrovství světa juniorů do Nairobi, které by mělo být odloženo o pár týdnů (původně začátek července). Nicméně nikdo teď nemůže vědět, jestli se opravdu uskuteční. Já věřím v to, že se situace ohledně koronaviru do té doby uklidní a na mistrovství budu plně připraven!“

Michaela Hrubá nic nepodceňuje a maká naplno!

Míša Hrubá, výrazná postava Sport Teamu STARLIFE, se na halovém MČR v Ostravě vrátila po dlouhé době, kdy byla zraněná, do výškařského sektoru. Tato pilná a pracovitá závodnice nezahálí ani nyní, kdy je celý svět v boji s koronavirovou infekcí.

„Po návratu z Afriky se nám atletům podmínky trénování otočily o 180 stupňů. Z tepla a skvělého zázemí do chladného počasí domů, plus spolu s většinou atletů šup do karantény! Mě karanténa minula, ale raději se zdržuji doma a vycházím jen, když jdu běhat. Naštěstí mi místní bořitovský Sokol, jehož členkou jsem od malička, povolil vstup do tělocvičny, takže nemusím trénovat jen venku. Jak bude příprava dále vypadat, rozhodnou následující týdny. Víme, že na OH se budeme připravovat až příští rok, což je pro mě, kvůli předešlému zranění, výhoda a mohu se dostat během roku do ještě lepší formy“, dodala naše olympijská naděje.

Míše přejeme mnoho štěstí a hlavně zdraví!

Péče o koňské atlety v období koronavirové pandemie

„I čtyřnozí atleti pocítili opatření nařízená v souvislosti s koronavirem. Ve stájích byla zavedena přísná hygienická opatření a omezen čas, který ve stáji můžeme strávit, tak aby se majitelé, jezdci a případně ošetřovatelé koní potkávali co nejméně a snížili jsme tak riziko možného nakažení ošetřovatelů koní, kteří jsou pro chod stáje nepostradatelní. Náš tým má aktuálně vyhrazený čas od 6 do 8 hodin ráno. Snažíme se koně opohybovat co nejefektivněji. Veškeré tréninky a závody jsou pozastaveny a koně se tak aktuálně pouze udržují v kondici zejména s ohledem na jejich svalovou a metabolickou soustavu. Nelze koně najednou stáhnout z plného tréninku do nulové zátěže. Všichni doufáme, že se situace co nejdříve zlepší a my budeme moct konečně zahájit letošní sezonu“, dodala Evelina Weagová z jezdecké stáje JK Bella Note, jejíž koně pravidelně konzumují doplňky stravy z produktové řady STARLIFE a díky tomu jsou ve vynikající kondici a zdravotním stavu.

#stayathome #staysafe #starlifeteam

Tomáš Staněk nezahálí: „Na sezónu musím být připraven!“

Tomáš Staněk – výrazná osobnost Sport Teamu STARLIFE si olympijskou účast v Tokiu zajistil v předstihu během halové části sezony. Těšil se, jak si podruhé v kariéře zazávodí pod pěti kruhy. S rychle se šířícím koronavirem ale bylo Tomáši Staňkovi čím dál tím jasnější, že se letos do Japonska nepodívá. „Mrzí mě to, ale tušil jsem to“, říká český koulař.

„Neříkám, že bych se teď doma válel na gauči. Stále se snažím mít takový rytmus, že budou jiné závody než OH. Chci být ve formě a připravený, až budeme mít možnost závodit. Kdybych byl běžec, tak by to bylo snadné. Odjel bych za Prahu, abych nikoho nepotkal, a tam si to odběhal. My to ale máme takové složitější. Snažíme se dělat cvičení s medicinbalem, zkoušet techniku, která se dá pak použít i při kouli. Stoprocentní to není, ale snažíme se dělat alespoň na 70 procent“, dodala koulařská hvězda.

Jana Slaninová přípravu bere vážně!

Vynikající sprinterka, stabilní stavební kámen reprezentační štafety a členka Sport Teamu STARLIFE – Jana Slaninová, nezahálí ani v tomto, i pro sportovce velmi těžkém období. „Momentálně jsem vyměnila stadion za les a park, což mi v tomhle období přípravy vůbec nevadí, ba naopak. Doma mám spoustu pomůcek na cvičení, tak věřím že to moji přípravu nijak neovlivní“, dodala Jana Slaninová na dotaz, jak se aktuálně připravuje.

Hodně štěstí Janě, stejně jako ostatním atletům z týmu, přeje Robert Změlík – majitel společnosti STARLIFE.

Kempu v Jihoafrické republice se zúčastnili i atleti Sport Teamu STARLIFE!

Jihoafrický Potchefstroom se stal dočasným obydlím české atletické špičky. Zdejší skvělé podmínky, vynikající sportoviště, perfektní klima a v neposlední řadě i vhodné zázemí, jsou tím nejlepším předpokladem pro dlouhodobé kvalitní tréninkové kempy. I v březnu tohoto roku nechyběli na zdejším stadionu atleti, kteří patří mj. do skupiny Sport Teamu STARLIFE – Zuzana Hejnová, Michaela Hrubá, Vítězslav Veselý, Petr Frydrych a Martin Růžička. Na početnou skupinu oštěpařů dohlížel bedlivým okem trenér Jan Železný. Díky nadmořské výšce, velmi teplému klimatu a velké fyzické zátěži, tak nechyběly produkty STARLIFE u žádného člena týmu a to zejména dávkování CORDYCEPSU, CARNOSINU a MINERAL STAR bylo vyšší, než standardně bývá.

Potchefstroom je město v Severozápadní provincii Jihoafrické republiky, které leží na řece Mooirivier 120 km od Johannesburgu. V Potchefstroomu žije přibližně 149 tisíc obyvatel a leží v nadmořské výšce 1340 m.

DOČASNÉ ZRUŠENÍ MOŽNOSTI ÚHRADY DOBÍRKOU

Právě jsme dostali zprávu od společnosti GLS, která s okamžitou platností až do odvolání zavádí 4 opatření. Nás se týká jedno z nich:
Distanční doručení balíku = bez přímého kontaktu kurýra a příjemce.
Z tohoto důvodu rušíme možnost způsobu úhrady DOBÍRKA, a to jak u GLS, tak u České pošty. Platba ON-LINE (kartou, bankovním převodem) stále funguje a produkty posíláme (na expedici jedou jak draci na dvě směny, abyste produkty měli doma co nejdříve).

Děkujeme za pochopení.
Етикети : dobírka

EFFECTIVE STAR BASIC v prodeji

Етикети : dezinfekce

Uzavíráme centrálu, expedice pokračuje

Етикети : centrála prodejna koronavirus

Pozastaven osobní odběr

Page 1 of 19
Моля, изчакайте записването на данните...