STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz

Novinky

<< Zpět

Jana Slaninová bude perfektně připravena

Jméno: Jana Slaninová
Místo: Ostrava
Rok narození: 1990
Klub: AK SSK Vítkovice

Trénuje v rytmu taneční hudby – aby ne, když je mistryní světa!

Ostravská atletická kometa a stálice české reprezentační štafety – Jana Slaninová, je zpět na dráze, a to po všeobecné nucené koronavirové pauze.

Jak se cítíš Jano?
„Cítím se perfektně, jsme zdravá a plná sil a odhodlání. Byl to první trénink zpět na dráze, kdy jsme se vrátili k překážkám a speciálním koordinačním cvičením, které jsem nemohla v období karantény plně zařadit do tréninku. Taky jsme testovali speciální vytrvalost, při které je mi velkým pomocníkem taneční hudba, kterou při tréninku denně poslouchám.“
(Jana bývala světovou třídou v disco tancích a v kolektivním pojetí se může pochlubit titulem mistryně světa. – pozn. redakce).
„Vrcholový sport je dřina a oběť, a přesně to na něm stále miluju. Atletice se věnuji naprosto naplno a díky tomu i hodně cestuji, poznávám nové lidi a denně se na dráze snažím překonávat své vlastní hranice. To u mě platilo a bude platit až do konce kariéry. Jsem velký patriot, a tak celou svoji kariéru trénuji v Ostravě v atletickém klubu SSK Vítkovice“, dodala usměvavá ostravská rodačka.


1.1.2020 vešly v platnost nové Obchodní podmínky a nové znění Smlouvy na automobily vozového parku STARLIFE.
Je potřeba vaše vyjádření do 31.1.2020.
Souhlas = jezdíte dál.
Nesouhlas = vozidlo vrátíte na centrálu STARLIFE do 31.1.2020.

Počkejte prosím na nahrání dat…