STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz

Novinky

Štítky: Nikola Bendová

Atleti SPORT TEAMU STARLIFE zářili v Ostravě!

Na halovém MČR v Ostravě dosáhli členové STARLIFE Sport Teamu vynikajících výsledků. Pavel Maslák vyhrál republikový titul na trati 400 m, kdy ve vynikajícím finále byl i trochu nečekaně další člen týmu Martin Růžička. Barbora Hůlková výkonem 608 cm brala v dálce bronz a jablonecká štafeta, kde byla důležitým článkem, tak brala zlato. Domácí titul získal podle očekávání i Tomáš Staněk, letos závodící v ohromné pohodě. Ve vrcholu prvního dne získala krásné stříbro Nikola Bendová v ostře sledovaném běhu na 60 metrů žen. Radost nám udělala i návratem, a to po mnoha měsících, do výškařského sektoru Michaela Hrubá. Bronzovou medaili brala v ženské štafetě i Jana Slaninová z domácího vítkovického klubu.

Všem atletkám a atletům gratuluje majitel společnosti STARLIFE Robert Změlík k výborné reprezentaci a dosaženým úspěchům.

Skvělá Nikola Bendová v Ostravě!

Na prestižní akci Czech Indoor Gala 2020 v Ostravě, běžela v ostře sledovaném závodě na 60 m žen, členka SPORT TEAMU STARLIFE - Nikola Bendová skvělý čas 7,38 s, což znamenalo vynikající stříbrnou pozici a hlavně nový osobní rekord!

„Nikol má parádní fazónu a jsem bytostně přesvědčen že zdaleka neřekla poslední slovo“. Tak komentoval ostravský výkon Nikol Bendové majitel společnosti STARLIFE Robert Změlík

Nový osobní rekord Nikoly Bendové ve Stromovce!

Nová členka STARLIFE SPORT TEAMU Nikola Bendová, kterou v prosinci přizval ke spolupráci majitel STARLIFE Robert Změlík, vyhrála běh na 300 metrů na veřejných závodech ve Stromovce a zlepšila si svůj osobní rekord na čas 38,47 s. Robert Změlík tímto Nikole srdečně gratuluje!

Nikola Bendová - nový člen STARLIFE ATHLETE TEAMU

Majitel společnosti STARLIFE – OH vítěz z Barcelony Robert Změlík, přijal v prosinci do elitního sportovního týmu podporovaného společností STARLIFE velkou naději českého sprintu - Nikolu Bendovou.

„Nikola už v žákovském věku podávala vynikající výkony a považuji ji stále za momentálně asi největší talent ženského sprintu u nás. Ke všemu se znám dobře s oběma rodiči a jejím trenérem Mirkem Záhořákem, tedy vím, že atletice dávají skutečné maximum“, dodává Robert Změlík.

Nikole byly, a to na základě odborného měření, doporučeny následující produkty STARLIFE pro podporu jejího imunitního systému a pro větší fyzickou vytrvalost a výbušnost - COENZYSTAR Q10 EXTRA, CARNOSINE STAR, RESPIRAL STAR, VITAMIN C 1000 STAR, CHLOROPHYLL STAR, MULTI STAR, B-COMPLEX STAR, IRON GT STAR.
Page 1 of 1

1.1.2020 vešly v platnost nové Obchodní podmínky a nové znění Smlouvy na automobily vozového parku STARLIFE.
Je potřeba vaše vyjádření do 31.1.2020.
Souhlas = jezdíte dál.
Nesouhlas = vozidlo vrátíte na centrálu STARLIFE do 31.1.2020.

Počkejte prosím na nahrání dat…