STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz

Novinky

Štítky: SPORT TEAM STARLIFE

Michal Forejt: „Díky STARLIFE se nákazy nebojím“

Mezi osobnostmi dorůstající české atletické generace jsou pořádně vidět dva bratři, které na první pohled těžko rozeznáte. Dvojčata Michal a Jakub Forejtovi už v devatenácti letech narostla skoro do dvou metrů a před vstupem do dospělé atletiky loni přivezla medaile z mistrovství Evropy juniorů ve švédském Boras – Michal stříbro, Jakub bronz.

Michale, jak se pereš se současnou situací, kdy nemůžeš plnohodnotě trénovat?
„I v tomhle období se snažíme trénovat, jak nejvíc to jde a stále doufáme, že si v létě naši formu otestujeme ještě na závodech. Jak je vidět na fotce, máme krásné místo v přírodě, kde můžeme v klidu házet. Posilování zvládneme doma a s podporou vitaminů a doplňků stravy od STARLIFE se žádné nákazy nebojíme. Doufám, že i Vy všichni na sebe dáváte pozor a těšíte se na závody tak, jako já!“

Jakub Forejt je optimistou

O fantastický výsledek české atletické výpravy se loni postaral bratrský tandem Forejtů v předposlední den mistrovství Evropy juniorů ve švédském Boras. Devatenáctiletý Jakub i Michal se bez problémů probili do finále hodu diskem, kde senzačně oba získali cenné kovy. O dvě minuty starší Michal vybojoval vylepšeným osobákem 62,17 metru stříbro a mladší Jakub výkonem 61,64 metru bronz. Jakub Forejt je, stejně jako jeho bratr Michal, členem elitního týmu HESU – akademie Zuzany Hejnové a patří do vybrané skupiny Sport Teamu STARLIFE.

Jakube, jak zvládáš současnou situaci, která znamená i pro vrcholové sportovce značná omezení?
V posledních dnech se musíme, asi jako ostatní atleti, připravovat po svém. Hodně z atletů improvizuje, jak to jen jde, ale bohužel my to máme o trochu těžší. Naštěstí za vesnicí, kde bydlíme, je staré nevyužívané letiště. Už dva týdny tady házíme a trénujeme a je to to nejlepší, co teď můžeme dělat a příprava na léto jde dál podle plánu. Nic nevzdávám a věřím, že v sezóně to bude stát za to!“

Jakub Davidík: „Zatím omezení moc nepociťuji – budu připraven!“

Velikou běžeckou nadějí České republiky je teprve osmnáctiletý Jakub Davidík, člen Sport Teamu STARLIFE a dlouhodobě výrazně podporovaný akademií HESU Zuzky Hejnové.

Jakube, jak tě omezují současná nutná opatření v rámci boje s koronavirouvou epidemií?
„Mě karanténa nijak moc neomezuje, protože i tak běhám spíše v přírodě. Připravuji se na letošní Mistrovství světa juniorů do Nairobi, které by mělo být odloženo o pár týdnů (původně začátek července). Nicméně nikdo teď nemůže vědět, jestli se opravdu uskuteční. Já věřím v to, že se situace ohledně koronaviru do té doby uklidní a na mistrovství budu plně připraven!“

Michaela Hrubá nic nepodceňuje a maká naplno!

Míša Hrubá, výrazná postava Sport Teamu STARLIFE, se na halovém MČR v Ostravě vrátila po dlouhé době, kdy byla zraněná, do výškařského sektoru. Tato pilná a pracovitá závodnice nezahálí ani nyní, kdy je celý svět v boji s koronavirovou infekcí.

„Po návratu z Afriky se nám atletům podmínky trénování otočily o 180 stupňů. Z tepla a skvělého zázemí do chladného počasí domů, plus spolu s většinou atletů šup do karantény! Mě karanténa minula, ale raději se zdržuji doma a vycházím jen, když jdu běhat. Naštěstí mi místní bořitovský Sokol, jehož členkou jsem od malička, povolil vstup do tělocvičny, takže nemusím trénovat jen venku. Jak bude příprava dále vypadat, rozhodnou následující týdny. Víme, že na OH se budeme připravovat až příští rok, což je pro mě, kvůli předešlému zranění, výhoda a mohu se dostat během roku do ještě lepší formy“, dodala naše olympijská naděje.

Míše přejeme mnoho štěstí a hlavně zdraví!

Péče o koňské atlety v období koronavirové pandemie

„I čtyřnozí atleti pocítili opatření nařízená v souvislosti s koronavirem. Ve stájích byla zavedena přísná hygienická opatření a omezen čas, který ve stáji můžeme strávit, tak aby se majitelé, jezdci a případně ošetřovatelé koní potkávali co nejméně a snížili jsme tak riziko možného nakažení ošetřovatelů koní, kteří jsou pro chod stáje nepostradatelní. Náš tým má aktuálně vyhrazený čas od 6 do 8 hodin ráno. Snažíme se koně opohybovat co nejefektivněji. Veškeré tréninky a závody jsou pozastaveny a koně se tak aktuálně pouze udržují v kondici zejména s ohledem na jejich svalovou a metabolickou soustavu. Nelze koně najednou stáhnout z plného tréninku do nulové zátěže. Všichni doufáme, že se situace co nejdříve zlepší a my budeme moct konečně zahájit letošní sezonu“, dodala Evelina Weagová z jezdecké stáje JK Bella Note, jejíž koně pravidelně konzumují doplňky stravy z produktové řady STARLIFE a díky tomu jsou ve vynikající kondici a zdravotním stavu.

#stayathome #staysafe #starlifeteam

Tomáš Staněk nezahálí: „Na sezónu musím být připraven!“

Tomáš Staněk – výrazná osobnost Sport Teamu STARLIFE si olympijskou účast v Tokiu zajistil v předstihu během halové části sezony. Těšil se, jak si podruhé v kariéře zazávodí pod pěti kruhy. S rychle se šířícím koronavirem ale bylo Tomáši Staňkovi čím dál tím jasnější, že se letos do Japonska nepodívá. „Mrzí mě to, ale tušil jsem to“, říká český koulař.

„Neříkám, že bych se teď doma válel na gauči. Stále se snažím mít takový rytmus, že budou jiné závody než OH. Chci být ve formě a připravený, až budeme mít možnost závodit. Kdybych byl běžec, tak by to bylo snadné. Odjel bych za Prahu, abych nikoho nepotkal, a tam si to odběhal. My to ale máme takové složitější. Snažíme se dělat cvičení s medicinbalem, zkoušet techniku, která se dá pak použít i při kouli. Stoprocentní to není, ale snažíme se dělat alespoň na 70 procent“, dodala koulařská hvězda.

Jana Slaninová přípravu bere vážně!

Vynikající sprinterka, stabilní stavební kámen reprezentační štafety a členka Sport Teamu STARLIFE – Jana Slaninová, nezahálí ani v tomto, i pro sportovce velmi těžkém období. „Momentálně jsem vyměnila stadion za les a park, což mi v tomhle období přípravy vůbec nevadí, ba naopak. Doma mám spoustu pomůcek na cvičení, tak věřím že to moji přípravu nijak neovlivní“, dodala Jana Slaninová na dotaz, jak se aktuálně připravuje.

Hodně štěstí Janě, stejně jako ostatním atletům z týmu, přeje Robert Změlík – majitel společnosti STARLIFE.

Kempu v Jihoafrické republice se zúčastnili i atleti Sport Teamu STARLIFE!

Jihoafrický Potchefstroom se stal dočasným obydlím české atletické špičky. Zdejší skvělé podmínky, vynikající sportoviště, perfektní klima a v neposlední řadě i vhodné zázemí, jsou tím nejlepším předpokladem pro dlouhodobé kvalitní tréninkové kempy. I v březnu tohoto roku nechyběli na zdejším stadionu atleti, kteří patří mj. do skupiny Sport Teamu STARLIFE – Zuzana Hejnová, Michaela Hrubá, Vítězslav Veselý, Petr Frydrych a Martin Růžička. Na početnou skupinu oštěpařů dohlížel bedlivým okem trenér Jan Železný. Díky nadmořské výšce, velmi teplému klimatu a velké fyzické zátěži, tak nechyběly produkty STARLIFE u žádného člena týmu a to zejména dávkování CORDYCEPSU, CARNOSINU a MINERAL STAR bylo vyšší, než standardně bývá.

Potchefstroom je město v Severozápadní provincii Jihoafrické republiky, které leží na řece Mooirivier 120 km od Johannesburgu. V Potchefstroomu žije přibližně 149 tisíc obyvatel a leží v nadmořské výšce 1340 m.

Atleti SPORT TEAMU STARLIFE zářili v Ostravě!

Na halovém MČR v Ostravě dosáhli členové STARLIFE Sport Teamu vynikajících výsledků. Pavel Maslák vyhrál republikový titul na trati 400 m, kdy ve vynikajícím finále byl i trochu nečekaně další člen týmu Martin Růžička. Barbora Hůlková výkonem 608 cm brala v dálce bronz a jablonecká štafeta, kde byla důležitým článkem, tak brala zlato. Domácí titul získal podle očekávání i Tomáš Staněk, letos závodící v ohromné pohodě. Ve vrcholu prvního dne získala krásné stříbro Nikola Bendová v ostře sledovaném běhu na 60 metrů žen. Radost nám udělala i návratem, a to po mnoha měsících, do výškařského sektoru Michaela Hrubá. Bronzovou medaili brala v ženské štafetě i Jana Slaninová z domácího vítkovického klubu.

Všem atletkám a atletům gratuluje majitel společnosti STARLIFE Robert Změlík k výborné reprezentaci a dosaženým úspěchům.

Skvělý Tomáš Staněk!

Člen SPORT TEAMU STARLIFE koulař Tomáš Staněk zvítězil na mítinku v Toruni skvělým výkonem 21,86 m. Za letošním světovým halovým maximem Poláka Konrada Bukowieckého zaostal o pouhé dva centimetry.

Bronz patří po zásluze Martinu Růžičkovi!

Na halových Přeborech Prahy potvrdil velmi dobré načasování formy člen SPORT TEAMU STARLIFE Martin Růžička. Velmi kvalitním osobním rekordem 48,60 s v běhu na 400 m bral bronz!
„Martin zraje jako dobré jihoafrické víno a v létě jeho výkonnost bude kulminovat. Těším se na jeho časy hlavně na 400 m překážek“, dodal k bronzovému úspěchu Patrik Tomšů, manažer výběrového STARLIFE atletického týmu.

Skvělá Nikola Bendová v Ostravě!

Na prestižní akci Czech Indoor Gala 2020 v Ostravě, běžela v ostře sledovaném závodě na 60 m žen, členka SPORT TEAMU STARLIFE - Nikola Bendová skvělý čas 7,38 s, což znamenalo vynikající stříbrnou pozici a hlavně nový osobní rekord!

„Nikol má parádní fazónu a jsem bytostně přesvědčen že zdaleka neřekla poslední slovo“. Tak komentoval ostravský výkon Nikol Bendové majitel společnosti STARLIFE Robert Změlík

Spolupráce mezi AK ŠKODA PLZEŇ a společností STARLIFE úspěšně začala!

Již přes rok využívají závodníci AK ŠKODA Plzeň – dvojčata Michal a Jakub Forejtovi a za klub hostující Jakub Davidík, produkty STARLIFE. Všichni tři jmenovaní dosáhli v roce 2019 medailových umístění na ME a nemalou zásluhu na tom má jistě jak vysoká kvalita výživových doplňků, tak další členka STARLIFE týmu Zuzka Hejnová, která se osobně stará o tyto tři budoucí klenoty atletiky. Zuzka dokázala všem třem zabezpečit, a to příkladnou spoluprací s majitelem STARLIFE Robertem Změlíkem, stejnou podporu od společnosti STARLIFE, jaké se dostává jí osobně.

Na základě tohoto úspěšného spojení mezi nejlepšími atlety došlo k rozsáhlejší spolupráci mezi samotným klubem AK ŠKODA Plzeň a STARLIFE. Nová koncepce fungování klubu od roku 2020, která byla právě ze strany vedení AK Škoda Plzeň osobně představena, je natolik revoluční s jasnou a dlouhodobou vizí rozvoje, že obratem 8 reprezentačních atletů – členů AK Škoda Plzeň, bude mít naprosto exkluzivní podmínky podpory v oblasti vitamínů a výživy. Jelikož AK ŠKODA není klubem jednoho člověka nebo pár reprezentantů, ale je tu pro všechny a dělají to pro všechny, bude mít i každý člen klubu šanci využít produkty STARLIFE. Důkazem toho, že se jedná o výjimečnou spolupráci mezi jedním z nejlépe fungujících klubů i atletických areálů v ČR, jsou i dvě nová vozidla právě od STARLIFE, která budou sloužit kompletně pro potřeby klubu a trenérů.

„Moc děkujeme společnosti STARLIFE a především panu Robertu Změlíkovi, za tuto skvělou podporu a těšíme se, jak bude našim atletům pěkně šlapat motor se STARLIFEM v těle“, říká předseda klubu Ing. Miloslav Plašil.

Nový osobní rekord Nikoly Bendové ve Stromovce!

Nová členka STARLIFE SPORT TEAMU Nikola Bendová, kterou v prosinci přizval ke spolupráci majitel STARLIFE Robert Změlík, vyhrála běh na 300 metrů na veřejných závodech ve Stromovce a zlepšila si svůj osobní rekord na čas 38,47 s. Robert Změlík tímto Nikole srdečně gratuluje!

Tomáš Staněk vyhrál světovým výkonem roku 21,23

Tomáš Staněk vyhrál světovým výkonem roku 21,23
Koulař Tomáš Staněk – člen STARLIFE SPORT TEAMU, připravující se na USK již pod vedením staronového trenéra Petra Stehlíka, se po halovém mítinku Hvězdy v Nehvizdech ujal vedení v letošních světových tabulkách výkonem 21,23 metru. Český rekordman se za hranici 21 metrů dostal třikrát z pěti zdařených pokusů, jeho nejslabší vrh měřil 20,57, čímž hned v první sérii předčil své sezonní maximum ze sobotního zahajovacího startu v Jablonci nad Nisou (20,06).
Page 1 of 2

1.1.2020 vešly v platnost nové Obchodní podmínky a nové znění Smlouvy na automobily vozového parku STARLIFE.
Je potřeba vaše vyjádření do 31.1.2020.
Souhlas = jezdíte dál.
Nesouhlas = vozidlo vrátíte na centrálu STARLIFE do 31.1.2020.

Počkejte prosím na nahrání dat…