STARLIFE

Produkty zdarma

Pexeso

Kategorie:

BALÍČEK:

Potíže:

Call Centrum:
+420 737 252 404, -405
objednavky@starlife.cz
Nejste přihlášeni.
Přihlašte se prosím v horním menu pomocí svého ID a hesla.


HUMAN BODY SCANNER (HBS) je přístrojem určeným pouze pro členy společnosti STARLIFE.
Je zkonstruován tak, aby za použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat jemné elektromagnetické vlnění, které vytváří lidský organismus a provést jeho analýzu až na úroveň vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk => podle výsledků měření (které trvá pouhou minutu) je možno navrhnout i optimální doporučení produktů společnosti STARLIFE pro zlepšení stavu organismu.

Více informací:
+420 737 252 404 (pondělí – pátek: 8:00 – 16:30 hodin)

HUMAN BODY SCANNER (HBS)

 • získáte komplexní přehled o kondici svého organismu již během jedné minuty
 • principem je snímání jemného elektromagnetického vlnění, které vytváří lidský organismus
  • Lidské tělo je soubor obrovského množství buněk, které neustále rostou, vyvíjejí se, diferencují, regenerují a umírají.
  • Lidské buňky se obnovují samovolně pomocí dělení.
  • Každou sekundu se v dospělém lidském těle dělí cca 25.000.000 tělních buněk.
  • Rychlost dělení krvinek je dokonce až 100.000.000 buněk za jednu sekundu.
  • Během procesu dělení se jádro a elektron, které jsou základními částicemi buňky a mají elektrický náboj, pohybují velmi rychle a přeměňují se.

  Díky tomuto procesu buňky neustále vyzařují specifické elektromagnetické záření.

  Každému stavu těla odpovídá určitý typ elektromagnetického záření:
  • Pokud je tělo zdravé, vyzařuje jiné elektromagnetické záření, než když je nemocné nebo má třeba jen běžně nezjistitelné zdravotní problémy
  • Aktuální stav těla tak můžeme právě díky různé intenzitě a frekvenci elektromagnetického záření detekovat.
  • Energie elektromagnetické vlny kolísá, což je dáno aktuálním stádiem choroby a je ovlivněno úrovní buněčné výživy.
  • Takové kolísání elektromagnetické energie je velmi malé, ale je měřitelné.

  Princip měření - jednoduše a laicky

  Jednoduché vysvětlení fungování přístroje HBS by bylo možné pomocí přirovnání k poslechu rozhlasového přijímače. V prostředí okolo nás je možno zachytit mnoho frekvencí různých vln, ale chcete-li poslouchat konkrétní program, musíte přesně naladit frekvenci té Vámi žádané stanice. Pokud správně naladíte přesnou frekvenci, rádio začne rezonovat a vy máte možnost poslouchat, co naladěná stanice právě vysílá.

  Na podobném principu přijímání konkrétních frekvencí elektromagnetického vlnění je založeno i fungování HBS, snad jen s tím rozdílem, že ten je konstruován tak, aby přijímal postupně všechny programy a přeladil celé pásmo a zjistil, co jednotlivé tkáně, orgány a dokonce i jednotlivé buňky „vysílají za signál“, aby následně vyhodnotil, kde je rozdíl v poměrovém měření, které se skládá z více než 800.000 klinicky vyhotovených měření.

  Proč HBS?

  Přístroj HBS je zkonstruován tak, aby za použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat jemné elektromagnetické vlnění, které vytváří lidský organismus a provést jeho analýzu až na úroveň vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.

  Pomocí snímání elektromagnetického vlnění, které vysílají buňky v lidském těle, lze získat přehledný a obsáhlý výstup. Přístroj HBS tak upozorní na zjištěné abnormality a ukazuje, kde je možno hledat příčiny. Toto umožňuje drobnými úpravami životního stylu včas zareagovat na vznik obtíží a přiblížit se celkové harmonii organismu.

  Skenování netrvá déle než minutu!

  Již za takto krátký čas získáte poměrně komplexní přehled o kondici svého organismu!

  Výstupem skenování HBS jsou pomocí originálního software obsáhlé reporty testovaných ukazatelů opatřených vysvětlením a komentáři, jež je možno prohlédnout na obrazovce počítače, případně vytisknout na tiskárně.

  Podle výsledků měření HBS je možno navrhnout i optimální doporučení pro léčbu nebo zlepšení stavu a tedy i naměřených hodnot.

  Počkejte prosím na nahrání dat…